از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516906 تاریخ : 1399/05/08-12:59:48
,17,4,
سهام کداک با امضای قرارداد برای ساخت واکسن کرونا 360 درصد رشد کرد

دو روز طلایی برای شرکت کهنه کار صنعت عکاسی

سهام کداک با امضای قرارداد برای ساخت واکسن کرونا 360 درصد رشد کرد

پس از این که ترامپ اعلام کرد با شرکت کداک قراردادی برای تولید مواد اولیه واکسن کرونا منعقد شده است، سهام این شرکت کهنه کار در زمینه عکاسی، به شدت جهش کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سی ان بی سی، پس از این که رئیس جمهور ترامپ اعلام کرد با شرکت کداک قراردادی برای تولید مواد اولیه واکسن کرونا منعقد شده است، سهام این شرکت کهنه کار در زمینه عکاسی، به شدت جهش کرد.

به دنبال این خبر ارزش سهام کداک در معاملات روز سه شنبه بیش از 3 برابر شد تا بهترین روز در تاریخ معاملات خود را ثبت کند. ارزش سهام این شرکت در ساعات غیر رسمی در معاملات بامداد امروز به وقت تهران، بیش از 60 درصد دیگر جهش کرد.

ترامپ دیروز اعلام کرد به شرکت کداک 769 میلیون دلار وام داده است تا تحت قانون تولیدات دفاعی، به تولید مواد اولیه ساخت واکسن بپردازد. این اولین باری است که از این قانون به این شکل استفاده می شود.

ترامپ در این زمین گفت: ما مشاغل خود را بازخواهیم گرداند و آمریکا را به برترین کشور تأمین کننده دارو تبدیل خواهیم کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 168
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران