در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512096 تاریخ : 1399/02/14-10:43:52
,8,
سهام هدلینگ کشاورزی بنیاد مستضعفان تا پایان امسال عرضه می شود

سهام هدلینگ کشاورزی بنیاد مستضعفان تا پایان امسال عرضه می شود

مدیر عامل هلدینگ کشاورزی بنیاد مستضعفان گفت: بخش کشاورزی بنیاد مستضعفان از سال 81 در بورس حضور داشته و امسال نیز قرار است هلدینگ کشاورزی بنیاد مستضعفان در بورس عرضه شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بنیاد مستضعفان، عظیم رجائی با اشاره به سیاست حضور فعال بنیاد مستضعفان در بازار سرمایه اظهار کرد: نخستین شرکت در بخش کشاورزی کشور از زیر مجموعه بنیاد مستضعفان وارد بورس شد و بخش کشاورزی بنیاد از سال 81 با شرکت مگسال در بازار سرمایه حضور دارد.

مدیر عامل هلدینگ کشاورزی بنیاد مستضعفان با بیان اینکه در حال حاضر 6 شرکت زیرمجموعه این هلدینگ در بورس حضور دارند، گفت: امسال 2 شرکت دیگر در زیر مجموعه هلدینگ کشاورزی وارد بازار سرمایه می شوند و تعداد شرکت های بورسی این هلدینگ به 8 شرکت می رسد.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این شرکت ها، امسال مجموعه هلدینگ کشاورزی نیز با دارا بودن 21 شرکت، در بازار سرمایه عرضه خواهد شد.

وی با اشاره به برنامه سال آینده این هلدینگ و شرکت های زیر مجموعه آن برای حضور در بازار سرمایه، اضافه کرد: با برنامه ریزی انجام شده مقرر شد 5 شرکت دیگر هلدینگ کشاورزی بنیاد مستضعفان، پس از ادغام، تا پایان سال آینده وارد بازار سرمایه شوند و با این اقدام تمام بخش کشاورزی بنیاد به صورت کامل بورسی خواهد شد.

مدیر عامل هلدینگ کشاورزی فردوس پارس با تاکید بر اینکه بنیاد مستضعفان به دنبال تصدی گری نیست، تصریح کرد: تمام پروژه های بنیاد مستضعفان با استفاده از توان داخلی اجرا و به بهره برداری می رسد و از آنجایی که سیاست بنیاد، افزایش تصدی گری نیست همه این پروژه ها پس از تثبیت از طریق مزایده به بخش خصوصی واگذار میشود.

اکنون 32 شرکت زیرمجموعه بنیاد مستضعفان در بازار سرمایه حضور دارند که از این میان، 2 شرکت در سال گذشته وارد بورس شدند و 16 شرکت دیگر نیز امسال در صف عرضه در بازار سرمایه قرار دارند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 229
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران