در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512665 تاریخ : 1399/02/22-17:21:56
,13,
سن زدگی گندم تولیدی استان تهران صفر بوده است

یک مقام مسئول اعلام کرد:

سن زدگی گندم تولیدی استان تهران صفر بوده است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: سن زدگی گندم تولیدی استان تهران، صفر بوده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، کریم ذوالفقاری، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با بیان این که امسال 43 هزار و 843 هکتار از اراضی کشاورزی زیر کشت گندم رفته است، اعلام کرد: پیش بینی می شود امسال بیش از 250 هزار تن محصول برداشت شود.

وی، زمان برداشت گندم از اراضی کشاورزی استان تهران را از نیمه خرداد ماه اعلام و بیان کرد: سال گذشته طی گزارش شرکت غله استان تهران میزان گندم تحویل شده به سیلوها بدون سن زدگی بوده است.

ذوالفقاری افزود: مفتخریم که سن زدگی گندم تولیدی استان تهران در سال گذشته صفر بوده است که نقش مهمی در نان آوری و کیفیت نان مصرفی دارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، همچنین درباره میزان کشت جو در این استان نیز گفت: امسال 29 هزار و 112 هکتار زیر کشت جو رفته که پیش بینی می شود 130 هزار و 254 تن محصول از این اراضی برداشت گردد.

وی با بیان این که شبکه های مراقبتی برای مبارزه با آفات در اراضی گندم و جو استان تهران از نیمه اسفند ماه شکل گرفته، خاطرنشان کرد: تیم های عملیاتی شبکه مراقبت و پایش بیماری های گیاهی در این اراضی بصورت مستمر و دقیق مراقبت می کنند.

به گفته این مقام مسئول، تولید محصولات زراعی در استان تهران از سال 92 تا 98 جهش یک میلیون تنی داشته است.

ذوالفقاری در حاشیه این سفر گفت: مزارع کلزای ورامین از نظر کیفیت عاری از علف های هرز و از نظر فنی یکی از بهترین مزارع کلزاست.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 182
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران