تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515940 تاریخ : 1399/04/24-13:14:28
,17,4,
سنگاپور وارد رکود شد؛ اقتصاد در 3 ماهه دوم 40 درصد آب رفت

ناشی از شیوع کرونا

سنگاپور وارد رکود شد؛ اقتصاد در 3 ماهه دوم 40 درصد آب رفت

تخمین های پیشرفته وزارت تجارت و صنعت سنگاپور نشان داد اقتصاد این کشور در 3 ماهه دوم 41.2 درصد نسبت به سه ماهه قبل آب رفته و از لحاظ فنی وارد رکود شده است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سی ان بی سی، تخمین های پیشرفته وزارت تجارت و صنعت سنگاپور نشان داد اقتصاد این کشور در 3 ماهه دوم 41.2 درصد نسبت به سه ماهه قبل آب رفته و از لحاظ فنی وارد رکود شده است.

تخمین تولید ناخالص داخلی سنگاپور که بیشتر از روی داده های ماه آوریل و می انجام شده است از آن چه تحلیل گران شرکت کننده در نظرسنجی رویترز پیش بینی می کردند بدتر بوده است. اقتصاددانان شرکت کننده در نظرسنجی رویترز انتظار داشتند که اقتصاد این کشور جنوب شرقی آسیا نسبت به 3 ماهه قبل 37.5 درصد آب برود.

از لحاظ فنی رکود اقتصادی به معنای 2 بار افت 3 ماهه متوالی می باشد. اقتصاد سنگاپور در 3 ماهه اول هم 3.3 درصد آب رفته بود.

در مقایسه با سال گذشته اقتصاد سنگاپور در سه ماهه دوم 12.6 درصد آب رفت که این از انقباض 10.5 درصدی که اقتصاددانان پیش بینی می کردند بدتر بود.

عملکرد اقتصادی سنگاپور در نیمه دوم امسال به علت به کارگیری محدودیت های قرنطینه ای در بخش هایی از این کشور بدتر شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 206
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران