زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 490036 تاریخ : 1398/06/04-16:39:20
,5,
سند مالکیت بستر رودخانه ساواشی فیروزکوه صادر شد

سند مالکیت بستر رودخانه ساواشی فیروزکوه صادر شد

سرپرست امور منابع آب فیروزکوه از اخذ یک فقره سند ششدانگ تک برگی بستر رودخانه ساواشی خبر داد و گفت: این سند برای 40 هکتار از بستر رودخانه صادر شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، وحید مرادی نسب در این باره اظهار داشت: در پی تلاش واحد حقوقی این امور در مرداد ماه سال جاری توانست سند ششدانگ تک برگی حدود 40 هکتار از بستر رودخانه ساواشی در منطقه کلفور را اخذ کند.

وی افزود: در ضمن این امور تا پایان سال 97 توانسته بود نسبت به اخذ 255 هکتار از اراضی بستر رودخانه های شهرستان فیروزکوه اقدام کند.

سرپرست امور منابع آب فیروزکوه با بیان اینکه با این اقدام دست متعدیان به رودخانه و بستر طبیعی و قانونی آن کوتاه و مالکیت شرکت آب منطقه ای تهران تثبیت شد، ادامه داد: از این پس همه اقدامات خلاف قانون صورت گرفته در جهت صدور سند مالکیت و یا مجوز ساخت و ساز به مخاطره افتاده و با استقرار مالکیت شرکت آب منطقه ای، بستر رودخانه ها از تصرف مصون خواهد ماند.

مرادی نسب خاطرنشان کرد: اقدام امور آب تا اخذ سند مالکیت برای تمامی بازه ها ادامه داشته و به موازات آن تقاضای خلع ید و رفع تصرف از اراضی که اسناد آن به شرکت آب منطقه ای منتقل شده در دستور کار امور قرار خواهد گرفت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 206
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران