صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521400 تاریخ : 1399/07/24-15:40:35
,8,4,
سقوط سنگین سهام اروپایی با ناامیدی از بسته کمک کرونا

سقوط سنگین سهام اروپایی با ناامیدی از بسته کمک کرونا

سهام اروپا با بازگشت محدودیت های قرنطینه ای به اروپا و از دست رفتن امید سرمایه گذاران برای تصویب بسته کمک کرونایی آمریکا قبل از انتخابات ماه نوامبر، به شدت سقوط کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سی ان بی سی، روز پنج شنبه، با بازگشت محدودیت های قرنطینه ای به اروپا و از دست رفتن امید سرمایه گذاران برای تصویب بسته کمک کرونایی آمریکا قبل از انتخابات ماه نوامبر، سهام اروپا به شدت سقوط کرد.

داکس آلمان 2.65 درصد سقوط کرد. فوتسی انگلیس 1.75 درصد پایین آمد و کاک فرانسه 2.15 درصد سقوط کرد، در حالی که فوتسی میلان ایتالیا با سقوط سنگین 2.60 درصدی روبرو شد.

شاخص پن یوروپین استاکس 600 اروپا با سقوط 2.07 درصد روبرو شد.

در بازار ارز، با ناامیدی سرمایه گذاران از بسته کمک کرونایی آمریکا، نرخ برابری دلار در مقابل رقبای اروپایی تقویت شد. نرخ برابری دلار با یورو 0.29 درصد تقویت شد و به 1.1712 واحد رسید در حالی که در مقابل پوند 0.58 درصد بالا آمد و به 1.2935 واحد رسید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 177
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران