جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522021 تاریخ : 1399/08/07-13:48:59
,1,
سقف مبلغ کارت به کارت از درگاه های غیرحضوری بانک مهر ایران افزایش یافت

سقف مبلغ کارت به کارت از درگاه های غیرحضوری بانک مهر ایران افزایش یافت

انتقال وجه کارت به کارت از درگاه های بانک قرض الحسنه مهر ایران از مبلغ 30 میلیون ریال به 60 میلیون ریال افزایش یافت.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی بانک مهر ایران، با توجه به شرایط خاص بهداشتی کشور و موج سوم شیوع ویروس کرونا و برای تسهیل استفاده مشتریان گرامی از درگاه های غیرحضوری و کاهش مراجعات حضوری مردم به شعب و دستگاه های خودپرداز، سقف مبلغ کارت به کارت از درگاه های غیرحضوری بانک مهر ایران افزایش یافت.

در این راستا سقف انتقال وجه کارت به کارت از درگاه های بانک مهر ایران از مبلغ 30 میلیون ریال به 60 میلیون ریال افزایش یافت. تا اطلاع ثانوی و به صورت موقت سقف صدور کارت های هدیه نیز تا مبلغ 20 میلیون ریال افزایش یافت.

همچنین با توجه به امکان تمدید کارت های بانکی تا پایان سال 1399 بدون حضور مشتری، تاریخ انقضای تمام کارت های بانکی که زمان منقضی شدن آن ها در بازه زمانی تیرماه 1399 تا تیر ماه 1400 بود، به مدت یک سال افزایش یافت.

بانک مهر ایران امیدوار است مشتریان گرامی با استفاده بیش از پیش از ابزارهای بانکداری الکترونیکی، مراجعات خود به شعب این بانک را کاهش دهند و سلامتی خود را در رفت وآمدهای مختلف به خطر نیندازند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 211
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران