در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515889 تاریخ : 1399/04/23-10:55:17
,5,
سقف ذخیره بنزین در کارت سوخت تغییر نمی کند

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی:

سقف ذخیره بنزین در کارت سوخت تغییر نمی کند

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: سقف ذخیره بنزین در کارت های سوخت که پیش از این از 6 ماه به 9 ماه افزایش یافته بود، تغییری نخواهد کرد و 9 ماه باقی می ماند.

به گزارش بانک و صنعت، با پایان تیرماه سقف ذخیره کارت سوخت کامل می شود و در این زمان اگر حداقل سهمیه یک ماه بنزین مصرف نشده باشد، آن سهمیه از کارت سوخت حذف می شود و می سوزد.

حالا به گفته مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، بر اساس تصمیمات اتخاذ شده، قرار نیست سقف ذخیره بنزین از ماه بیشتر باشد و پایان آخرین فرصت استفاده از سهمیه آبان سال 98 خواهد بود.

کرامت ویس کرمی اعلام کرده که سقف ذخیره بنزین در کارت های سوخت که تا پیش از این 360 لیتر بود در فروردین ماه به 540 لیتر افزایش پیدا کرد اما قرار نیست این عدد تغییر کند.

وی افزود: پیش از این در فروردین ماه برای کاهش تردد و جلوگیری از شیوع کرونا، سقف 6 ماهه ذخیره کارت سوخت به 9 ماه افزایش پیدا کرده بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 187
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران