صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 562939 تاریخ : 1399/12/02-14:02:50
,2,
سقف انتقال وجه در سامانه های مدرن بانک توسعه تعاون افزایش یافت

سقف انتقال وجه در سامانه های مدرن بانک توسعه تعاون افزایش یافت

به منظور بهره مندی مشتریان از ظرفیت و خدمات بانکداری غیرحضوری در بانک توسعه تعاون، سقف انتقال وجه سامانه های بانکی در این بانک افزایش یافت.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، با توجه به ضرورت اجرای تمهیدات مقابله با فراگیری ویروس کووید 19، در راستای کاهش ترددهای اجتماعی و بهره مندی از ظرفیت های بانکداری الکترونیک به عنوان جایگزینی برای مراجعه حضوری به شعب بانک ها و مطابق دستورالعمل بانک مرکزی، سقف انتقال وجه در سامانه های مدرن بانک توسعه تعاون افزایش یافت.
بر اساس تمهیدات جدید پیش بینی شده سقف انتقال روزانه اینترنت بانک و موبایل بانک توسعه تعاون برای انتقال وجه به حساب دیگران، ساتنا و پایا برای اشخاص حقیقی و حقوقی برای هر کد ملی در 24 ساعت تا سقف یک میلیارد ریال افزایش یافت. همچنین سقف انتقال وجه در این سامانه به حساب خود برای اشخاص حقیقی و برای اشخاص حقوقی بدون سقف و به صورت نامحدود قابل انجام می باشد. همچنین انتقال وجه روزانه به صورت درون بانکی و بین بانکی شتابی تا سقف 100 میلیون ریال قابل انجام است.
همچنین در سامانه موبایل بانک توسعه تعاون، انتقال وجه کارت به سپرده روزانه تا سقف 100 میلیون ریال ممکن می باشد.
علاوه بر این بر اساس تغییرات صورت گرفته، سقف ثبت امضای درخواست کارتابلی جهت مشتریان حقوقی و سپرده مشترک در سامانه اینترنت بانک با شیوه دوعاملی دو میلیارد ریال است. همچنین انتقال وجه کارت به کارت درون بانکی و بین بانکی روزانه از طریق سامانه های اینترنت بانک و موبایل بانک (بستر اینترنت) و خودپرداز جمعاً 100 میلیون ریال است.
لازم به ذکر است سقف خرید روزانه از دستگاه های pos به ازای هر کد ملی مجموعاً 500 میلیون ریال است و سقف انتقال وجه از طریق خودپرداز نیز به صورت درون بانکی و بین بانکی 100 میلیون ریال می باشد.
گفتنی است حسب دستورالعمل ابلاغی بانک مرکزی ج.ا.ا مجموع سقف انتقال وجه به حساب دیگران شامل درون بانکی و بین بانکی 1,000,000,000 ریال می باشد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 160
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران