صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521267 تاریخ : 1399/07/22-17:04:22
,1,
سقف انتقال وجه در اینترنت بانک و همراه بانک مهر ایران افزایش یافت

سقف انتقال وجه در اینترنت بانک و همراه بانک مهر ایران افزایش یافت

انتقال وجه از طریق ساتنا و بر بستر اینترنت بانک مهر ایران تا یک میلیارد ریال در هر روز افزایش یافت.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، با توجه به افزایش ضریب ایمنی و کاهش خطرات و ریسک عملیات بانکی در بستر اینترنت بانک و همراه بانک و همچنین با عنایت به شرایط کنونی جامعه و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، سقف انتقال وجه در اینترنت بانک و همراه بانک مهر ایران افزایش یافت.

بر این اساس در بستر اینترنت بانک سقف انتقال وجه داخلی و ساتنا روزانه یک میلیارد ریال و از طریق پایا 500 میلیون ریال است. همچنین سقف انتقال وجه ماهانه برای تمام سامانه های یاد شده در بستر اینترنت بانک پنج میلیارد ریال است.

سقف انتقال وجه در بستر همراه بانک نیز برای هر سه سامانه پایا، ساتنا و انتقال وجه داخلی روزانه تا 200 میلیون ریال و ماهانه تا چهار و نیم میلیارد ریال به صورت پیش فرض افزایش یافته است.

مجموعه بانک مهر ایران ضمن آرزوی سلامتی بر تمام هموطنان عزیز، امیدوار است با استفاده از خدمات بانکداری الکترونیکی تا حد ممکن از مراجعه به شعب بانک پرهیز کرده و سلامتی خود و خدمت گذارانشان در بانک مهر ایران را با مخاطره مواجه نکنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 213
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران