در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515687 تاریخ : 1399/04/18-14:46:11
,1,
سقف انتقال وجه به سایر حساب ها، از طریق بانکداری مجازی بانک پاسارگاد افزایش یافت

سقف انتقال وجه به سایر حساب ها، از طریق بانکداری مجازی بانک پاسارگاد افزایش یافت

بانک پاسارگاد جهت رفاه حال مشتریان، سقف پیش فرض برای انتقال وجه به سایر حساب ها و یا حواله بین بانکی را برای تمام کاربران اینترنت بانک با رمز ثابت و دوعاملی، به مبلغ50 میلیون ریال افزایش داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک پاسارگاد، مشتریان این بانک از این پس می توانند از طریق بانکداری مجازی (اینترنت بانک)، تا مبلغ 50 میلیون ریال، به سایر حساب ها انتقال وجه و یا حواله بین بانکی (ساتنا و پایا) انجام دهند.

بانک پاسارگاد همچنین به منظور افزایش امنیت در بانکداری مجازی و صیانت از سپرده های مشتریان، جهت انتقال وجه و حواله بین بانکی از طریق سامانه بانکداری مجازی با شیوه ی ورود با رمز ثابت، برای مبالغ بیش از 2 میلیون ریال، ثبت کد دوعاملی اینترنت بانک (رمز یک بار مصرف) را الزامی کرد.

به این ترتیب، در صورتی که مجموع دستور پرداخت های حواله بین بانکی (شامل ساتنا و پایا) یا انتقال به حساب غیر (به جز انتقال وجه بین سپرده های خود مشتری)، به مبلغ 2 میلیون ریال در روز برسد، برای انجام انتقال وجه و یا حواله بین بانکی بیش از این مبلغ، با ورود به صفحه ی انتقال وجه و انتخاب یکی از گزینه های ذکر شده برای دریافت رمز دوعاملی اینترنت بانک، کد را دریافت کرده و پس از تایید آن، ادامه ی عملیات حواله بین بانکی یا انتقال وجه به حساب غیر، انجام خواهد شد.

گفتنی است مرکز مشاوره و اطلاع رسانی بانک پاسارگاد به شماره ی تماس82890 و سامانه ی CRM در سایت این بانک به آدرس https://www.bpi.ir/crm آماده ی ارائه ی اطلاعات بیشتر به مشتریان است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 181
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران