صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521507 تاریخ : 1399/07/28-10:58:31
,11,
سفر دریایی بین المللی از بنادر ایران آغاز شد

بعد از هشت ماه وقفه؛

سفر دریایی بین المللی از بنادر ایران آغاز شد

خط مسافربری دوبی به بندرلنگه که به علت شیوع ویروس کرونا از سال گذشته با وقفه مواجه شده بود، از این پس به صورت منظم در هر هفته مسافران دریایی را جابجا می کند.

به گزارش بانک و صنعت، هفتم اسفند ماه سال گذشته بود که حرکت خطوط بین المللی مسافربری ایران به سمت بنادر کویت و امارات به دلیل گسترش شیوع کرونا در ایران از سوی این کشورها متوقف شد.

سفرهای بین المللی دریایی تا پیش از شیوع ویروس کرونا بین بندر «شهیدباهنر» در بندرعباس و «شارجه» در امارات، همچنین بین «بندر لنگه» در استان هرمزگان و «دبی» در امارات و بین «خرمشهر» در استان خوزستان و «کویت» انجام می شد.

امروز کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران خبر داد: باتلاش و پیگیری های مستمر کشتیرانی والفجر از مراجع ذیصلاح خط مسافری دوبی- بندرلنگه با شناورهای تندرو کاتاماران به صورت منظم و هفتگی و با رعایت حداکثری پروتکل های مقرر از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی راه اندازی شد.

بر این اساس تمامی مسافرین با به همراه داشتن تست عدم ابتلا به بیماری کرونا و دارا بودن ملزوماتی از قبیل: ماسک و دستکش بر روی صندلی های علامت گذاری شده سفر خود را آغاز می کنند و تا پایان سفر با رعایت حداکثری پروتکل ها سفر خود را به انجام می رسانند.

بر اساس اعلام شرکت کشتیرانی والفجر، با توجه به استاندارد بالای اجرای پروتکل های بهداشتی در شناورهای مسافری این شرکت و با توجه به نظم و انضباط هنگام سوار و پیاده شدن مسافرین و در طول سفر، مقامات بندری و بهداشتی امارات متحده عربی نسبت به فعال سازی مجدد خط بندرلنگه- دوبی همکاری لازم را داشتند.

بنا بر دستور ستاد ملی مقابله با شیوع کرونا، سالن مسافری شناور نگین به عنوان یکی از شناورهای مسافری شرکت کشتیرانی والفجر با وجود دارا بودن گنجایش 235 نفر مسافر تنها پذیرای 100 نفر مسافر است.

قیمت بلیت سفر با شناورهای مسافری شرکت کشتیرانی والفجر در مسیر دوبی-بندرلنگه و بالعکس، 50 درصد ارزان تر از سفرهای مشابه هوایی است.

طی این سفرها هر مسافر می تواند از مزایای حمل رایگان تا 40 کیلو بار بهره مند شود، این در حالی است که مسافرین مجاز به حمل 200 کیلو بار در این سفرها هستند.

این سفرها به صورت منظم و هر هفته طبق برنام? اعلامی در حال انجام است و متقاضیان می توانند با شماره تلفن 88835154-021 تماس حاصل کرده و یا به سایت کشتیرانی والفجر www.valfajr.ir برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 154
محله ویلایی پرنیان طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران