صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519044 تاریخ : 1399/06/17-09:21:57
,11,
سفر بین استانی حدود 6 درصد کاهش یافت

شبانه روز گذشته:

سفر بین استانی حدود 6 درصد کاهش یافت

مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور ضمن اعلام ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران از کاهش 5.7 درصدی سفر بین استانی در شبانه روز گذشته خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از مرکز مدیریت راه های کشور، بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از دو هزار و220 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 5.7 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 15.5 درصد ثبت شد، اوج تردد بین ساعت 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعت 4 تا 5 انجام شده که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعت مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

آخرین وضعیت جاده های شمالی از تردد روان در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت خبر می دهد.

همچنین جاده های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار – تهران در برخی از مقاطع خبر می دهد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 163
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران