جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522032 تاریخ : 1399/08/07-14:19:15
,11,
سفرهای بین استانی 2.1 درصد کاهش یافت

سفرهای بین استانی 2.1 درصد کاهش یافت

مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور از کاهش 2.1 درصدی سفر استانی خبر داد و وضعیت ترافیک جاده های شمالی را روان اعلام کرد.

به گزارش بانک و صنعت، در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2هزار و 288 تردد شمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 2.1 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.

سهم وسایل نقلیه سنگین 16.3 درصد، اوج تردد بین ساعت 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعت 3 تا 4 انجام شده است که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

آخرین وضعیت جاده های شمالی از تردد روان در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) خبر می دهد.

هم چنین محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده ها نیز از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج -تهران محدوده های ساسانی و پل فردیس و ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار - تهران محدوده شهرقدس خبر می دهد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 209
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران