زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514934 تاریخ : 1399/04/04-13:56:27
,17,21,
سرپرست وزارت صمت فشارها برای یک انتصاب را تایید کرد

نماینده مردم تهران:

سرپرست وزارت صمت فشارها برای یک انتصاب را تایید کرد

نمایند مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در گفتگویی که با سرپرست وزارت صمت داشتم، ایشان فشارها برای انتصاب مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات را تایید کرد.

به گزارش بانک و صنعت، فشارها بر سرپرست وزارت صمت برای انتصاب خواهرزاده رئیس جمهور اسبق به مدیرعاملی شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات همچنان ادامه دارد.

حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صمت تحت فشار است تا در اقدامی عجیب، «تابش»، خواهر زاده رئیس دولت هفتم و هشتم را به مدیر عاملی شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات منصوب کند.

این شرکت که دارایی اش بیش از چند ده هزارمیلیارد تومان و سهامدار چادرملو، گل گهر، فولاد ارفع، شهید قندی و چندین شرکت بزرگ فولادی دیگر است و مشخص نیست چرا برای انتصاب فردی بدون سابقه معدنی و صنعتی، بر صدر این شرکت مهمی اینچنین پافشاری وجود دارد.

در همین ارتباط، سید محسن دهنوی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در واکنش به این خبر در صفحه خود در شبکه های اجتماعی نوشت: برای پیگیری، با سرپرست وزارت صمت گفتگو کردم. ضمن تاکید بر فشار برای این انتصاب، صراحتاً مخالفت خود را اعلام نمودند و گفتند که قصدی برای تسلیم شدن در مقابل فشارها ندارند. به ایشان اطمینان دادم مجلس در این موضوع حامی ایشان بوده و شدیداً با انتصابات این چنینی مخالف است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 211
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران