در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516112 تاریخ : 1399/04/26-15:52:36
,17,
سرپرست وزارت صمت درگذشت ابوالقاسم سرحدی زاده را تسلیت گفت

سرپرست وزارت صمت درگذشت ابوالقاسم سرحدی زاده را تسلیت گفت

حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، در پیامی درگذشت ابوالقاسم سرحدی زاده وزیر پیشین کار و امور اجتماعی را به تولیدکنندگان و جامعه بزرگ کارگران خدوم کشور تسلیت گفت.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با صدور پیامی، درگذشت ابوالقاسم سرحدی زاده، وزیر پیشین کار و امور اجتماعی و نماینده ادوار مجلس را به تولیدکنندگان و جامعه بزرگ کارگران خدوم کشور تسلیت گفت.

در پیام تسلیت مدرس خیابانی آمده است:

"انالله و اناالیه راجعون

خبر درگذشت مرحوم جناب آقای ابوالقاسم سرحدی زاده، وزیر پیشین کار و امور اجتماعی، موجب تالم و تاثر گردید. این مجاهد و مدافع انقلاب اسلامی که عمر خویش را در راه دفاع از آرمان های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سپری کرد، آثار و برکات بسیاری را در عرصه های مختلف اقتصادی و اجتماعی به خصوص حوزه کار و خدمت رسانی به جامعه کارگران و تلاشگران عرصه تولید، از خود به جای گذاشت و اکنون که با تقدیر الهی، چشم از این دنیا فروبسته، نامی نیک از خود به ماندگار گذاشته است.

از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم، طلب مغفرت الهی و برای بازماندگان طلب صبر و شکیبایی دارم. "

حسین مدرس خیابانیارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 203
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران