زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522726 تاریخ : 1399/09/02-15:15:44
,2,
سرپرست جدید مدیریت شعب استان گیلان معرفی شد

در جلسه ارزیابی عملکرد شعب؛

سرپرست جدید مدیریت شعب استان گیلان معرفی شد

جلسه ارزیابی عملکرد شعب استان گیلان صبح امروز در محل این مدیریت و با حضور معاون امور استانها و بازاریابی بانک توسعه تعاون با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی، برگزار شد.

به گزارش بانک و صنعت ، در این جلسه که علاوه بر معاون امور استان ها و بازاریابی، مدیران امور شعب و امور اعتبارات و سرمایه گذاری و نیز سرپرست معاونت راهبری امور شعب هم حضور داشتند، عملکرد شعب استان گیلان بررسی و در خصوص ارتقای عملکرد شعب و راه های رفع مشکلات مطرح شده، تدبیر و هم اندیشی شد.
معاون امور استان ها و بازاریابی بانک توسعه تعاون در این جلسه با تأکید بر ضرورت توجه به نیازهای مشتریان بانک، همچنین جذب منابع ارزان قیمت، توسعه درآمدهای مشاع و غیر مشاع، افزایش صدور ضمانت نامه و تسهیلات خرید دین را ازجمله اولویت های اجرایی برنامه های عملکردی برشمرده و تصریح کرد: تفاهم نامه های منعقده بایستی بر محور سنجش منابع و نیازها و توسعه بخشی در بخش های اقتصادی تهیه و تنظیم گردد.
معادی افزود: روسای شعب و همکاران بایستی عملکرد خود را معطوف به ارائه کلیه خدمات بانکی به مشتریان نمایند و صرفاً به پرداخت تسهیلات به عنوان تنها خدمت بانکی به مشتریان بسنده نشود تا در پرداخت تسهیلات و ارائه خدمات بانکی هوشمندانه رفتار گردد.
در ادامه این جلسه، مدیر امور اعتبارات و سرمایه گذاری البرزی ضمن تجلیل از شعب موفق گیلان از تحقق برنامه های اعتباری و تلاش همکاران حوزه اعتباری استان تقدیر نمودند.
البرزی تأکید کرد: عملکرد استان گیلان نسبت به گذشته رشد قابل توجهی داشته و تحقق برنامه های عملیاتی بی شک به واسطه تلاش مضاعفی است که همکاران نسبت به گذشته از خود نشان داده اند.
همچنین در پایان این جلسه ابراهیم واسعی ریس شعبه سعدی رشت به عنوان سرپرست استان گیلان منصوب و حکم انتصاب وی توسط معاون امور استان ها و بازاریابی بانک توسعه تعاون تقدیم ایشان شد. به علاوه از زحمات نوری معاونت اعتبار در زمان تصدی به عنوان سرپرست استان نیز با اهدای لوح تقدیر از سوی معادی تقدیر به عمل آمد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 186
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران