جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516517 تاریخ : 1399/05/01-17:28:49
,10025,22,
سرمد در آذربایجان شرقی صاحبخانه شد/ تقدیر مهندس مهدوی از برترین های استان

سرمد در آذربایجان شرقی صاحبخانه شد/ تقدیر مهندس مهدوی از برترین های استان

با حضور مهندس مهدوی در تبریز، ساختمان جدید شعبه بیمه سرمد در استان آذربایجان شرقی افتتاح شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، این شرکت که در دو سال گذشته، شعب خود را در سراسر کشور به بیش از چهل شعبه رسانده است، امروز نیز در جریان سفر مهندس مهدوی به استان آذربایجان شرقی، شاهد افتتاح رسمی ساختمان جدید این شعبه در تبریز بود.

سفر مدیرعامل سرمد به استان آذربایجان شرقی، با دیدار فتح علی زاده مدیر امور شعب بانک صادرات استان آغاز شد و در ادامه مدیرعامل سرمد در نشستی با حضور مدیران استانی بانک صادرات شرکت کرد.
مهندس مهدوی در ابتدای این نشست درباره جایگاه استان آذربایجان شرقی در تولید حق بیمه در کشور گفت: سهم استان آذربایجان شرقی در تولید حق بیمه 3.56 درصد از سهم کل کشور است که با توجه به اینکه 4.87 درصد جمعیت کشور در این استان هستند، شرکت های بیمه باید در این حوزه تلاش بیشتری کنند تا این استان به جایگاه مناسب خود برسد.
مدیرعامل سرمد درباره سرانه تولید حق بیمه در استان هم گفت: سرانه تولید حق بیمه در کشور 4.54 میلیون ریال است، اما این عدد در استان آذربایجان شرقی 4.05 میلیون ریال است که این آمار هم نشان می دهد که حوزه بیمه در این استان ظرفیت رشد زیادی دارد و باید بیشتر روی آن کار کرد.
وی درباره عملکرد بیمه سرمد در هفت سال فعالیتش گفت: ما سی امین شرکت بیمه در کشور بودیم، اما امروز با پشتوانه بانک معظم صادرات توانسته ایم در بخش سودآوری در میان شرکت های بیمه به رتبه هشتم برسیم و در بخش سهم از بازار در رتبه هفدهم جای گرفته ایم و برنامه داریم امسال رتبه شانزدهم را از آن خود کنیم.
مهدوی هم چنین به ضریب خسارت پایین در بیمه سرمد هم اشاره کرد و گفت: ضریب خسارت در صنعت بیمه کشور 88.9 درصد است، اما این ضریب در شرکت بیمه سرمد حدود 79 درصد است که موفقیت بزرگی برای ما به شمار می رود.
ترکیب پرتفوی سرمد هم نکته ای بود که مهدوی به آن اشاره کرد، او در این باره گفت: کار بزرگی در مجموعه سرمد انجام شد، کاهش پرتفوی سهامداری بود. در سال 94 بیش از 75 درصد پرتفوی شرکت سهامداری بود و امروز این میزان، به کمتر از 36 درصد رسیده است.
فتح علی زاده نیز در این نشست با تشکر از حضور مهندس مهدوی گفت: معتقدم بیمه سرمد در چند سال آینده با حمایت بانک صادرات، سرآمد بیمه های کشور خواهد بود. اگر روندی که بیمه سرمد تاکنون داشته ادامه پیدا کند، حتما شرکت در میان پنج شرکت برتر بیمه کشور خواهد بود.
مدیر شعب بانک صادرات در استان آذربایجان شرقی درباره عملکرد این استان در حوز بیمه هم گفت: ما در حوزه بیمه مرهونات و مانده بدهکار، رتبه چهارم در کشور را داریم و با توجه به حضور واحدهای صنعتی بزرگ در استان، امیدوارم با تعامل بین بانک و بیمه، عملکرد ما در این بخش بهتر از گذشته به ثبت برسد.
در پایان این نشست مهندس مهدوی از شعب برتر بانک صادرات استان، در تولید حق بیمه قرارداد عمر مانده بدهکار و بیشترین درصد رشد حق بیمه مرهونات تقدیر و تشکر کرد.
سرمد در استان آذربایجان شرقی صاحبخانه شد
در ادامه سفر مدیرعامل سرمد به استان آذربایجان شرقی، مهندس مهدوی ساختمان جدید شعبه بیمه سرمد در استان را افتتاح کرد. این مراسم با حضور فتح علی زاده مدیر امور شعب بانک صادرات استان، محمدی معاون امور شعب بانک صادرات استان، ملکی عضو هیئت مدیره بیمه سرمد، قهرمانی مدیر بیمه ایران در استان آذربایجان شرقی و رئیس شورای هماهنگی استان، قوامی مدیر شمال غرب بیمه دانا، قوامی مدیر استانی بیمه تعاون و جمعی از مدیران هلال احمر برگزار شد.
مهندس مهدوی در این مراسم با اشاره به فعالیت چند ساله سرمد در استان آذربایجان شرقی گفت: با حمایت بانک صادرات امروز شاهد هستیم که ساختمان جدید سرمد خریداری و افتتاح شد و از این بابت باید از همه کسانی که سرمد را در راه رشد و تعالی حمایت کرده اند تقدیر و تشکر کنم.
مدیرعامل سرمد با اشاره به ضرورت ارائه محصولات جدید و خدمات نوین در صنعت بیمه در جهت رفع دغدغه های افراد جامعه گفت: ما ابتدای سال بیمه کرونا را برای رفع دغدغه های مردم طراحی کردیم که توانستیم مجوز آن را از بیمه مرکزی بگیریم. این محصول خوشبختانه با استقبال خوبی روبرو شد و ما توانستیم ثابت کنیم به عنوان یک تکیه گاه مطمئن در روزهای سخت، کنار مردم هستیم و در جهت رفع دغدغه های آنان گام برمی داریم.
مهدوی گریزی هم به مراسم رونمایی از خدمان جدید بیمه سرمد در بیمه مرکزی زد و گفت: ما در ابتدای سال جدید از سه خدمت جدید برای مشتریان با حضور رئیس کل بیمه مرکزی و مدیرعامل بانک صادرات رونمایی کردیم. مرکز تماس 1516 یکی از این خدمات بود که به صورت شبانه روزی به مشتریان خدمات ارائه می کند و به ویژه در شرایط امروز که مردم نگران ابتلا به بیماری کرونا هستند کمک زیادی به مشتریان و بیمه شدگان می کند.
وی درباره رقابت ها در صنعت بیمه هم گفت: همه شرکت های بیمه در حوزه مسئولیت اجتماعی وظیفه دارند و باید در کنار رقابت سالم، بتوانند با هم افزایی خدمات بهتری را به بیمه گذاران ارائه کنند و به عنوان یک مشاور در کنار آنها باشند و ثابت کنند که در زمان خسارت کنار آنها هستند.
مهدوی گفت: ما باید بتوانیم خود را به عنوان یک مجموعه توانمندساز برای صنایع و اطمینان بخش برای مردم، به جامعه معرفی کنیم و دغدغه های جاری آنها را رفع کنیم. در سال جهش تولید، سعی مان را خواهیم کرد تا از تمام ظرفیت هایمان استفاده کنیم و به جایگاه بهتری در صنعت بیمه برسیم.
در پایان این مراسم مهندس مهدوی از سه نماینده برتر بیمه سرمد در استان تقدیر کرد. اصغر سیف اللهی، نماینده کد 1368، سیده سپیده ترجامی نماینده کد 1522 و ناصر آم قانی نماینده کد 1667 سه نماینده ای بودند که بهترین عملکرد را در چهار ماه ابتدای سال در میان نمایندگان استان آذربایجان شرقی داشتند که از آنان تقدیر شد.
پس از این مراسم نیز فرصتی شد تا مدیرعامل سرمد، نشستی صمیمی با نمایندگان استان داشته باشد و از نزدیک صحبت ها و پیشنهادهای آنان را برای بهتر شدن عملکرد سرمد در استان بشوند و به انتقادهای آنان پاسخ دهد.
حسن طاهری بازرس ویژه مدیرعامل، پژمان نریمانی معاون اجرایی، محمدرضا مجدرضائی معاون مالی اقتصادی و حمیدرضا کتیرایی مدیریت استانها و شبکه فروش در این سفر استانی، مهندس مهدوی را همراهی می کردند.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 205
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران