در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512517 تاریخ : 1399/02/21-10:05:45
,25,
سرمایه شرکت صنایع فولاد کرستان 35 برابر شد

با حضور اعضای مجمع و سهامداران؛

سرمایه شرکت صنایع فولاد کرستان 35 برابر شد

افزایش سرمایه شرکت صنایع فولاد کردستان با حضور اعضای مجتمع این شرکت به تصویب رسید و 35 برابر شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، در مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام شرکت صنایع فولاد کردستان، موضوع افزایش سرمایه پس از ارایه گزارش حسابرس و موافقت اعضا، از 10 میلیارد به 350میلیارد تومان به تصویب رسید.

در این جلسه که اعضای هیات مدیره، سرمایه گذاران و بازرس قانونی حضور داشتند، محمد رضا احمدی مدیر عامل شرکت صنایع فولاد کردستان ابتدا گزارش توجیهی افزایش سرمایه و تاثیرات آن را برای اعضا قرائت کرد. به گفته احمدی، افزایش سرمایه با هدف ایفای تعهد به انجام فعالیت های زودهنگام و زیرساخت ها انجام می شود.

وی یادآور شد: گزارش توجیهی پیشتر در بهمن ماه 98 برای اعضای مجمع ارسال و به تایید رسیده بود. مدیر عامل شرکت صنایع فولاد کردستان اظهار داشت: طی سال گذشته مجوزهای قانونی از جمله جواز تاسیس و محیط زیست دریافت و قرارداد با شرکت مشاور منعقد شد. همچنین گزارش توجیه فنی و اقتصادی طرح های شرکت به روزآوری شد.

ارزش طرح های "صنایع فولاد کردستان"؛ 7هزار میلیارد تومان

احمدی افزود: در سال جاری نیز قراردادهای بخش زیرساخت از جمله آب، برق و گاز برای دو پروژه شرکت شامل آهن اسفنجی (1.6 میلیون تن در بیجار) و فولادسازی و ورق گرم ( یک میلیون تنی در قروه) منعقد خواهد شد.

وی ارزش سرمایه گذاری این دو پروژه را حدود 7هزار میلیارد تومان اعلام کرد.

از سوی دیگر علی یزدانی رییس هیات مدیره شرکت صنایع فولاد کردستان نیز با یادآوری اینکه تحول در استان کردستان مورد حمایت همه دولت های انقلاب بوده، افزود: افزایش سرمایه مورد نیاز شرکت صنایع فولاد کردستان است و طی دو مرحله انجام خواهد شد.

سهامداران شرکت صنایع فولاد کردستان شامل ایمیدرو و شرکت ملی فولاد با 44درصد، صبانور 20درصد، توسعه و تجهیز معادن امداد 20درصد و کیمیا معادن سپاهان 16درصد هستند.

در پایان این جلسه، پس از قرائت گزارش حسابرس قانونی شرکت و تبادل نظر سهامداران، افزایش سرمایه از 10 میلیارد به 350 میلیارد تومان با اکثریت آرا به تصویب رسید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 210
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران