از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 308351 تاریخ : 1396/08/16-18:53:34
,16,
سرمایه‌گذاری لئوناردو دی کاپریو در نوشیدنی انرژی‌زای طبیعی

سرمایه‌گذاری لئوناردو دی کاپریو در نوشیدنی انرژی‌زای طبیعی

جمعی از ستارگان سینما و ورزش در نوشیدنی رونا سرمایه گذاری کرده‌اند. رونا نوشیدنی انرژی زا با کافئین طبیعی است و از نوعی قارچ در آمازون تولید می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت؛ گروهی از ستاره‌های بزرگ سینما و ورزش از جمله لئوناردو دی کاپریو از نوشیدنی رونا( RUNA) حمایت و سرمایه گذاری کرده‌اند. رونا از نوعی قارچ در منطقه آمازون به نام گایوسا(guayusa) تهیه می‌شود و ویژگی اصلی آن داشتن کافئین طبیعی است.

مردم اکوادور در طول هزاران  سال نوعی چای را با جوشاندن گایوسا  تهیه می‎کردند  و شکارچیان این مناطق گایوسا را “مراقب شب” می‌نامند؛ زیرا با داشتن کافئین بالا به آنها کمک می‌کند تا شب‌ها برای شکار بیدار بمانند. شرکت RUNA با هزاران کشاورز بومی‌در اکوادور کار می‌کند واز آنها گایوسا می‌خرد. رونا درآمد خودش را فاش نکرده اما کارشناسان می‌گویند که به واسطه حمایت ستاره‌ها رشد سریعی در بازار آمریکا داشته است.

دلایل حمایت دی کاپریو

دی کاپریو اعلام کرده برای حمایت از بومیان منطقه آمازون که این نوشیدنی را تولید می‌کنند، این اقدام را انجام داده است. او که یکی از  حامیان اصلی گروه‌های زیست محیطی در‌هالیوود است.

او می‌گوید: «ما باید همه به مردم بومی‌و محلی که قربانیان تخریب محیط زیست هستند، کمک کنیم تا بتوانند بقای خود را حفظ کنند.»

دی کپریو تنها ستاره سرمایه‌گذار رونا نیست. چنینگ تیتوم  دیگر بازیگر معروف‌هالیوود،  مارلون واینس بازیگر و کمدین، آدام رودریگز، جان ایزنر  تنیسور حرفه‌ای تنیس هم از دیگر سرمایه‌گذاران مشهور در نوشیدنی رونا هستند.

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 183
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران