تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311660 تاریخ : 1396/09/28-16:08:28
,5,
سرمایه‌گذاری در بخش انرژی ایران برای چین بسیار مهم است

رئیس اتاق بازرگانی بین المللی چین:

سرمایه‌گذاری در بخش انرژی ایران برای چین بسیار مهم است

رئیس اتاق بازرگانی بین المللی چین گفت: سرمایه‌گذاری در بخش انرژی ایران چه از سوی بخش دولتی و چه از سوی بخش خصوصی این کشور برای چین بسیار مهم است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت؛ ونگ یانگ گئو با اشاره به این که رسیدن حجم مبادلات تجاری ایران و چین به 600 میلیارد دلار که از سوی رؤسای جمهوری ایران و چین پیش‌بینی شده، قابل تحقق است، افزود: ایده «یک کمربند یک جاده» بدون شک این مسیر را هموار خواهد کرد.

دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران در دیدار سوم بهمن ماه 1394 با شی جین‌پینگ، همتای چینی خود اعلام کرده بود: حجم مبادلات تجاری ایران و چین ظرف 10سال آینده به حداقل 600 میلیارد دلار برسد.

رئیس اتاق بازرگانی بین المللی چین با بیان این که شرکت‌های خصوصی چین علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری مستقیم در صنعت نفت ایران هستند، تصریح کرد: امیدوارم همکاری 2 کشور در این بخش گسترش یابد.

طرح راه ابریشم جدید یا طرح «یک کمربند یک جاده»، یک طرح سرمایه‌گذاری در زیربناهای اقتصادی بیش از 60 کشور جهان و توسعه؟ 2 مسیر تجاری «کمربند اقتصادی راه ابریشم» و «راه ابریشم دریایی» است که از سوی چین در سال 2013 ارائه شده است؛ پشتوانه این طرح قدرت صنعتی اقتصاد چین و توان سرمایه‌گذاری آن است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 179
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران