از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514848 تاریخ : 1399/04/03-11:03:42
,15,10028,
سخنرانی دکتر محمد فرجود در نشست هیات اجرایی مجمع شهرداران آسیایی

سخنرانی دکتر محمد فرجود در نشست هیات اجرایی مجمع شهرداران آسیایی

مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران در هفتمین نشست هیات اجرایی مجمع شهرداران آسیایی که به دلیل شیوع ویروس کرونا، به صورت مجازی برگزار شد، ضمن ارائه ی توضیحاتی در خصوص پروژه تهران هوشمند، بر تاثیر هوشمندسازی شهرها بر اقتصاد و سلامت شهری در زمان بحران کرونا تاکید کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، دکتر محمد فرجود در سخنان خود به ارائه ی دورنمایی از نحوه ی استفاده ی کشورهای جهان از فناوری های هوشمند در این دوران پرداخت و رویکردهای جهانی در این خصوص را مورد بحث قرار داد.
دبیر شورای راهبردی تهران هوشمند درادامه صحبت هایش به مرور برخی خدمات برخط و غیرحضوری شهرداری تهران به شهروندان پرداخت و قابلیت های اپلیکیشن هایی از جمله تهران من و دوچرخه را برای مخاطبان این جلسه تشریح کرد.
او در بخش پایانی سخنرانی اش به اهمیت نقش مشارکت شهروندان در تمامی برنامه های هوشمندسازی و مدیریت شهر اشاره کرد و گفت: استقبال شهروندان از خدمات آنلاین شهرداری تهران به گونه ای بوده است که اکنون سامانه شهرداری تهران به نشانی Tehran.ir دارای رتبه بسیار بالایی در رتبه بندی جهانی سایت ها است و این موضوع نشان از ارائه ی خدمات خوب و همچنین آمادگی مناسب الکترونیک شهروندان دارد.
همکاری و ارتباط نزدیک با زیست بوم نوآوری، نقش پررنگ تحلیل داده ها در مدیریت بحران و لزوم به اشتراک گذاشتن تجارب بین شهرها جهت یافتن راهکارهایی برای مسائل مشترک به عنوان درس آموخته های بحران کرونا از دیگر محورهایی بود که مورد اشاره فرجود در این نشست قرار گرفت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 204
!تسهیلات شما آماده است اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران