سازمان خصوصی سازی آینده برای همه؛ انواع سپرده و تسهیلات خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق 1404 ایران به دست مهر درختی می نشانیم همراه بانک تمام عیار بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 316897 تاریخ : 1396/12/20-09:55:09
,22,10026,
سبک هم‌افزایی میان دولت و بخش خصوصی در بیمه ایران در کشور بی نظیر است

سبک هم‌افزایی میان دولت و بخش خصوصی در بیمه ایران در کشور بی نظیر است

معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه ایران با بیان اینکه معمولا نگاه‌ها به بیمه ایران معطوف به این است که یک شرکت دولتی است،تصریح کرد: این درست است ولی تمام واقعیت نیست، بیمه ایران با در اختیار داشتن پرتوانترین شبکه نمایندگی در کشور، نمونه کارآمد، بزرگ و موفقی از یک همکاری مشترک میان دولت و بخش خصوصی است که شاید این سبک از هم افزایی میان دولت و بخش خصوصی در کشور بی نظیر باشد .

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه ایران؛ محمد مهدی اعلایی در گردهمایی مشترک شبکه نمایندگی و کارکنان بیمه ایران استان کرمان افزود: نمایندگان شرکای اقتصادی و اجتماعی ما هستند و معادله موفقیت بیمه ایران و نمایندگان فروشش پاسخ واحد دارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه ایران با اشاره به طرح صدور بیمه نامه مستقل زلزله که از استان کرمان آغاز شد گفت: از تمام امکانات موجود برای شناسایی نیازهای جدید بیمه پذیر جامعه و اقدامات ظرفیت افزای فروش برای نمایندگانمان استفاده خواهیم کرد و بیمه ایران روزهای سخت خود را پشت سرگذاشته و مسیر پیش رو را مسیر موفقتری از گذشته میداند.

محمد مهدی اعلایی گفت: باید بعنوان مبارزین در جبهه رشد اقتصادی کشور محیط شرکتمان را صمیمانه، احترام آمیز و با عقلانیت اداره کنیم و مواظب باشیم که در دام روزمرگی فرصت سوز و عیب جویی از یکدیگر و حرمت شکنی نیافتیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه ایران ادامه داد: بیمه ایران دارایی تاریخی همه مردم ایران است و همه ما امروز امانتدار این داشته ارزشمند ملت ایران هستیم و باید تلاش کنیم که این امانت را به امانتداران بعد از خودمان بهتر از آنچه که تحویل گرفتیم تحویل دهیم.

 ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 124
رمزت رو فریاد بزن بانک صنعت و معدن هفدهمین سالگرد تاسیس بانک اقتصاد نوین پست بانک ایران موسسه اعتباری ملل بانک خاورمیانه