تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 312367 تاریخ : 1396/10/06-18:00:23
,6,
سایپا با همکاری سیتروئن می تواند وارد بازار جهانی شود

استاندار اصفهان در بازدید از سایپا سیتروئن گفت:

سایپا با همکاری سیتروئن می تواند وارد بازار جهانی شود

استاندار اصفهان به همراه جمعی از مدیران ارشد این استان ضمن بازدید از شرکت سایپا سیتروئن گفت: سیاست ورود سایپا به بازار جهانی مناسب است و این شرکت با همکاری شرکت سیتروئن می تواند به راحتی به بازار جهانی راه یابد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت؛ محسن مهرعلیزاده، استاندار اصفهان و جمعی از مدیران این استان ضمن حضور در شرکت سایپا سیتروئن و بازدید از خطوط تولید این شرکت، از نزدیک در جریان فعالیت های شرکت سایپا سیتروئن قرار گرفت.

در این بازدید که با همراهی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، انجام شد، مهر علیزاده گفت: با توجه به اینکه بنده در سال های گذشته عضو هیات مدیره، قائم مقام مدیرعامل و مدیر فنی شرکت سایپا بوده ام، خودم را یک سایپایی می دانم، به صنعت خودرو تعصب خاصی دارم و به سایپا علاقه ام بیشتر است.

وی افزود: خیلی علاقمند بودم که در اولین زمان از شهر کاشان بازدیدی داشته باشم و خوشحالم از اینکه سفرمان به کاشان با یک سفر صنعتی و بازدید از شرکت سایپا سیتروئن همراه شده است.

مهرعلیزاده تصریح کرد: جهرودی از مدیران موفق صنعت خودرو کشور است و با برنامه های توسعه ای که مد نظرشان است، سایپا موفق خواهد بود.

استاندار اصفهان گفت: به مهندس جهرودی که قبلاً هم در خانواده صنعت خودرو بودند و از مدیران موفق این صنعت هستند تبریک عرض می کنم و ورود ایشان را به این مجموعه خیر مقدم می گویم و امیدوارم با تدبیر ایشان، بحث اشتغال و کسب بازارهای جهانی رونق بیشتری به دست آورد .

وی تاکید کرد: سیاست های مدیرعامل سایپا در موضوع ورود به بازار جهانی، سیاست درستی است و باید در حوزه طراحی، تولید و ورود محصول به بازار های جهانی تلاش بیشتری صورت پذیرد و با سرعت بیشتری این مسیر دنبال شود.

مهرعلیزاده تصریح کرد: هدف گذاری ورود به بازار جهانی کار بسیار درستی است و شیوه سایپا در این زمینه مورد تایید همه استراتژیست های بین المللی صنعتی بوده و در این مسیر، مهم آن است که در شبکه جهانی وارد شویم و در همکاری با شرکت سیتروئن، ورود به بازار جهانی و جهانی شدن بهتر انجام می شود.

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 176
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران