در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522403 تاریخ : 1399/08/17-16:06:38
,1,
سامانه همراه بانک رفاه باردیگر ارتقاء یافت و در اختیار عموم قرار گرفت

سامانه همراه بانک رفاه باردیگر ارتقاء یافت و در اختیار عموم قرار گرفت

بانک رفاه کارگران، در راستای ارتقای خدمات الکترونیکی خود به مشتریان و بهبود عملکرد سامانه های موبایلی، بار دیگر اقدام به توسعه و بهبود خدمات ارائه شده در بستر همراه بانک کرد؛ اقدامی که به کاربران دارای تلفن همراه با سیستم عامل android و ios اختصاص دارد و آنها می توانند کیفیت استفاده خود از خدمات الکترونیکی بانک رفاه را با به روز رسانی نرم افزار، بهبود بخشند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل ازروابط عمومی بانک رفاه کارگران، در اقدامی که به آن اشاره شد و در راستای توسعه و تکمیل خدمات بانکداری الکترونیکی و نیز در جهت بهینهسازی و بهبود کیفیت سامانه موبایل بانک مبتنی بر سیستم عامل android و ios ، بانک رفاه کارگران ضمن ارتقاء زیرساخت نرم افزاری SDK (مجموعه توسعه نرم افزار) سامانه مذکور با هدف سازگاری با نسخه جدید سیستم عامل یادشده، امکانات دیگری را در سامانه فوق الذکر ایجاد کرده است که از هم اینک می تواند مورد استفاده کاربران قرار بگیرد.
متناسب با تغییرات جدیدی که در همراه بانک رفاه کارگران اعمال شده است، از این پس کاربران هر دو سیستم عامل می توانند از طریق منوی مدیریت پروفایل مدیریت ارسال پیامک و انتخاب حساب مورد نظر، نسبت به فعالسازی، غیرفعالسازی و تمدید خدمت ارسال پیامک مانده حساب برای هر یک از حساب های متعلق به خود اقدام کنند.
بر اساس این به روز رسانی همچنین امکان انتقال وجه پایا دوره ای از طریق منوی انتقال وجه← انتقال وجه پایا و با انتخاب گزینه "دوره ای" و تعیین تعداد دفعات، دوره پرداخت و تاریخ اولین پرداخت، برای کاربران سامانه فراهم شده است.
علاوه بر این کاربران می توانند از طریق منوی تسهیلات ← پرداخت قسط و با انتخاب گزینه "دوره ای" و تعیین تعداد دفعات، دوره پرداخت و تاریخ اولین پرداخت، نسبت به پرداخت دوره ای اقساط تسهیلات اقدام کنند.
امکان جدید دیگر اضافه شده به نرم افزار، امکان خرید شارژ شگفت انگیز ایرانسل است که کاربران می توانند از طریق منوی "خرید شارژ" از آن استفاده کنند.
همچنین، کاربران می توانند از طریق منوی سایر خدمات حساب های خودپرداز و بدون نیاز به حضور در شعبه نسبت به مشاهده لیست حساب های خود و انتخاب حداکثر چهار حساب جهت نمایش آنها بر روی دستگاه های خودپرداز بانک رفاه کارگران اقدام کنند.
گزارش چک های واگذاری شده از دیگر خدمات جدید موبایل بانک رفاه کارگران است. این خدمت از طریق منوی چک ← گزارش چک های واگذارشده و بر اساس فیلترهای داده ای مختلف نظیر شماره حساب، شماره سریال چک، شماره سری چک و بازه زمانی برای کاربران سامانه فراهم شده است.
گفتنی است، مشتریان این بانک که از خدمات همراه بانک استفاده می کنند، می توانند با مراجعه به سایت بانک رفاه کارگران به نشانی www.refah-bank.ir نسبت به دریافت نسخه جدید نرم افزار و یا به روز رسانی آن اقدام کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 182
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران