صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521043 تاریخ : 1399/07/19-17:40:32
,1,
سامانه «مشاهده و فروش سهام عدالت کارگزاری تامین سرمایه نوین» راه اندازی شد

با هدف تسریع در پاسخگویی به مشتریان

سامانه «مشاهده و فروش سهام عدالت کارگزاری تامین سرمایه نوین» راه اندازی شد

سامانه «مشاهده و فروش سهام عدالت کارگزاری تامین سرمایه نوین» با هدف تسریع در پاسخگویی به دارندگان سهام عدالت راه اندازی شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، دارندگان سهام عدالت که پیشتر روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده اند، می توانند با مراجعه به «سامانه مشاهده و فروش عدالت کارگزاری تامین سرمایه نوین» به نشانی https://se-nibbourse.rayanbroker.ir، روزانه جزییات سبد سهام عدالت خود را شامل تنوع، تعداد و ارزش روز هر یک از سهم ها مشاهده کنند. علاوه بر این دارندگان سهام عدالت که قصد فروش هر یک از سهم های خود را دارند نیز می توانند تا سقف درصد مجاز تعیین شده، درخواست فروش سهام خود را در این سامانه ثبت کنند.

در حال حاضر مجوز فروش 60درصد از ارزش پرتفوی بورسی و فرابورسی سهام عدالت صادر شده است که اگر دارندگان سهام عدالت روش سهامداری مستقیم را انتخاب کرده باشند، برای فروش سهام خود کافی است با ورود به سامانه مذکور و درج کد ملی و شماره همراه خود، از طریق گزینه «ثبت درخواست فروش» برای فروش سهام خود اقدام کنند. پس از ثبت سفارش فروش، کارگزاری نسبت به فروش سهام در زمان مقتضی اقدام و به محض اعلام مبالغ بستانکاری هر شخص توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه حاصل از فروش سهام به شماره شبایی که مشتریان محترم در سامانه SahamEdalat.ir معرفی کرده اند، واریز خواهد شد.

لازم به ذکر است، آن دسته از مشتریانی که در این فرایند با مشکل مواجه شوند، می توانند از طریق تماس با شماره های 5-86791144 نسبت به رفع آن اقدام کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 166
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران