صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518115 تاریخ : 1399/05/28-17:51:09
,1,
سامانه ثبت نام غیرحضوری سجام بانک دی راه اندازی شد

سامانه ثبت نام غیرحضوری سجام بانک دی راه اندازی شد

به منظور تأمین رفاه حال هم وطنان، سامانه ثبت نام غیرحضوری سجام بانک دی راه اندازی شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک دی، محمدعلی بخشی زاده، معاون فناوری اطلاعات و بانکداری الکترونیک و عضو هیئت عامل بانک دی با اعلام این خبر گفت: با راه اندازی سامانه ثبت نام الکترونیکی (غیرحضوری) بانک دی، از این پس هم وطنان گرامی می توانند با مراجعه به آدرس http://sejam.bank-day.ir/ مراحل ثبت نام خود را به منظور دریافت کد پیگیری 10 رقمی انجام دهند.
وی افزود: تمامی اشخاص حقیقی اصیل ایرانی بالای 18 سال می توانند پس از مراجعه به آدرس اینترنتی مذکور مبادرت به ثبت نام الکترونیکی نمایند.
شایان ذکر است پس از ثبت نام غیرحضوری و دریافت کد پیگیری 10 رقمی، امکان احراز هویت حضوری در شعب و احراز هویت غیرحضوری از طریق سایت بانک دی نیز برای مشتریان فراهم است.
گفتنی است اخذ هرگونه خدمات پایه برای تمامی مشتریان حقیقی منوط به ثبت اطلاعات و شناسایی اشخاص مذکور می باشد که با راه اندازی این سامانه هر شخص، تنها با یک بار ثبت اطلاعات و شناسایی، امکان برخورداری از کلیه خدمات بازار سرمایه را خواهد داشت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 183
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران