جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515467 تاریخ : 1399/04/15-18:01:44
,10028,
سامانه «تهران من» دچار اختلال و پاسخگویی تلفن ها ضعیف شد

همزمان با شروع مهلت یک هفته ای ویرایش مدارک خبرنگاران؛

سامانه «تهران من» دچار اختلال و پاسخگویی تلفن ها ضعیف شد

همزمان با شروع مهلت یک هفته ای ویرایش مدارک خبرنگاران برای دریافت طرح ترافیک سامانه «تهران من» دچار اختلال شده و امکان برقراری تماس با 6 خط تلفن آن هم به سختی انجام می گیرد.

به گزارش بانک و صنعت، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران روز گذشته با صدور اطلاعیه ای در مورد طرح ترافیک خبرنگاران اعلام کرد: نمایش وضعیت «در حال بررسی» در روبروی اسم خبرنگاران محترم به معنی نقص مدرک یا مدارک است، لذا مقتضی است از تاریخ 1399/04/15 لغایت پایان روز 1399/04/21 به حساب کاربری در سامانه تهران من (بخش ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران) مراجعه کرده و نسبت به اصلاح و بارگذاری مدارک لازم اقدام کنید. اما همزمان با شروع مهلت یک هفته ای ویرایش مدارک خبرنگاران برای دریافت طرح ترافیک سامانه تهران من دچار اختلال شد.

بنابر این اطلاعیه خبرنگاران باید با مراجعه به سایت تهران من و بررسی وضعیت مدارک خود، در صورت مشاهده پیام «درحال بررسی» برای برطرف کردن ایرادات موجود از طریق چند شماره تلفن اقدام می کردند در حالی که نه تنها سامانه تهران من در نخستین روز از آغاز این مهلت 7 روزه دچار اختلال شده که 6 خط تلفن اعلامی هم به درستی جوابگوی تماس ها نبودند.

با تلاش های فراوان یکی از خبرنگاران مهر توانست با یکی از خطوط تماس برقرار کند و اپراتور این خط در پاسخ به سوال وی درباره نقص مدارک اذعان داشت که سایت تهران من با اختلال مواجه شده است و برای حل نقص مدرک باید زمان دیگری اقدام کند.

برای حل این موضوع ساده ترین راه این بود که معاونت حمل و نقل همانند بسیاری از سامانه های برخط ارائه خدمات غیرحضوری، در بخشی دلایل نقص مدرک را توضیح می داد تا نیاز به مراجعه چندباره به سامانه و یا توضیحات اپراتور تلفنی نباشد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 211
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران