جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522336 تاریخ : 1399/08/14-16:54:27
,15,
سامانه استعلام سرویس های مخابراتی؛ راهی برای پایان دادن به سو استفاده ها

در هفدهمین قسمت از ویدئوهای «ایران هوشمند» مشاهده کنید:

سامانه استعلام سرویس های مخابراتی؛ راهی برای پایان دادن به سو استفاده ها

برای ساماندهی سیم کارهای با هویت متناقض، سامانه استعلام خدمات مربوط به سرویس های مخابراتی ثبت شده به نام مشترکان راه اندازی شده است؛ سامانه ای که راه های سو استفاده از طریق سیم کارت و سایر خدمات ارتباطی را مسدود می کند.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، هفدهمین قسمت از سری ویدئوهای «ایران هوشمند» سامانه استعلام خدمات مربوط به سرویس های مخابراتی که از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات راه اندازی شده را مورد بررسی قرار داده است.

در این سامانه شما می توانید تعداد تمامی سرویس های مخابراتی که به نام شما ثبت شده است را استعلام کنید. نتیجه این استعلام به خط تلفن همراه اعلام شده توسط شما پیامک می شود. در فاز اول طرح، تعداد سیم کارت های شما در اپراتورهای تلفن همراه و در فازهای بعد، تعداد سایر سرویس های مخابراتی نظیر ADSL، تلفن ثابت، TD-LTE، وایمکس و... اعلام می شود.

برای مراجعه به این سامانه کافی است به سایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به نشانی www.cra.ir و بخش استعلام سرویس های مشترکین مراجعه کرده و با ثبت اطلاعات هویتی خود، پیامک حاوی تعداد سیم کارت های ثبت شده و سایر خدمات سرویس های مخابراتی به نامتان را از طریق پیامک دریافت کنید.

همچنین می توانید از تعداد سیم کارت هایی که به نامتان ثبت شده است با ارسال پیامک حاوی شماره ملی به سرشماره 3000150 مطلع شوید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 212
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران