در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515744 تاریخ : 1399/04/21-13:06:53
,5,
سال پایانی دولت، سال کاهش فعالیت ها نیست

اردکانیان:

سال پایانی دولت، سال کاهش فعالیت ها نیست

وزیر نیرو با اشاره به تداوم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران در سال جاری گفت: سال پایانی دولت به معنای کم کردن ارتفاع و کاهش دادن سطح فعالیت ها نیست.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت نیرو، رضا اردکانیان روز شنبه در آیین معارفه مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران افزود: امید است در سال پایانی فعالیت دولت دوازدهم، وزارت نیرو ساز و کارهایی همچون گزینش مدیران از طریق فراخوان را از خود به یادگار بگذارد تا استمرار پیدا کند.

وی ادامه داد: شاید انتخاب امسال و نامگذاری آن توسط مقام معظم رهبری به عنوان سال «جهش تولید» با وجود همه نظرات، این معنا را داشته باشد که نه تنها نبایدکار و فعالیتی کند شود بلکه تلاش مضاعف هم باید صورت گیرد.
وزیر نیرو گفت: مسئولیت ما به گونه ای است که توفیق کار 24 ساعته را برای همه فراهم می کند و باید این را قدر دانست؛ امسال همه طرح های پویش هر هفته را در زمان بندی به ثمر برسانیم.
اردکانیان ادامه داد: توانستیم با کمک هم در کمتر از سه سال، چهار بار مشمول لطف و عنایت مقام معظم رهبری در مناسبت های مختلف باشیم که این، افتخار و مسئولیت سنگینی بر عهده ماست.
وی ادامه داد: این اظهار لطف ها از جانب رهبر معظم انقلاب و ریاست جمهوری و هم وطنان، عاملی است تا بیش از پیش کوشا باشیم.
وزیر نیرو تاکید کرد: دوره های زمانی مدیریتی را باید محدود کرده و اجازه دهیم این چرخ با خون و ایده های تازه و انگیزه های بالا بچرخد و اینکه مدیران با انگیزه و توان بالا انجام وظیفه کنند، حق مردم است.
در این آیین، "آرش کردی" به عنوان مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران معرفی و از تلاش های "غلامرضا خوش خلق" در زمان تصدی این سمت قدردانی شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 173
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران