صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518342 تاریخ : 1399/06/03-17:36:59
,17,
سازمان راهداری موظف به تسریع در صدور مجوز مجتمع های بین راهی شد

با دستور وزیر اقتصاد؛

سازمان راهداری موظف به تسریع در صدور مجوز مجتمع های بین راهی شد

وزیر اقتصاد، مصوبه تسریع در صدور مجوز مجتمع های رفاهی جاده ای را، به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ابلاغ کرد.

به گزارش بانک و صنعت، فرهاد دژپسند، وزیر اقتصاد و رئیس هیئت مقررات زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار، مصوبه این هیات مبنی بر تسهیل و تسریع در صدور مجوز مجتمع های رفاهی جاده ای را به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ابلاغ کرد.

بر اساس این مصوبه، معاونت برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی موظف شد ظرف دو هفته دستورالعمل صدور مجوز احداث و بهره برداری از مجتمع های خدمات رفاهی در آزادراه های مشارکتی را تنظیم کرده و به وزارت اقتصاد ارائه دهد. اتاق های اصناف، بازرگانی و تعاون هم در این زمینه باید با وزارت راه و شهرسازی همکاری کنند.

مطابق این مصوبه، همچنین سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای نیز موظف شده تا علاوه بر بارگذاری اطلاعات موجود در خصوص تقاضای تأسیس مجتمع های خدمات رفاهی بین راهی در درگاه ملی مجوزها، ظرف یک ماه پیشنهادات خود در خصوص تسریع و تسهیل در صدور مجوز این نوع از کسب و کارها را به وزارت اقتصاد اعلام کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 171
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران