صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521030 تاریخ : 1399/07/19-15:48:33
,11,
سازمان بنادر: قراردادهای زیان ده در بنادر لغو می شود

سازمان بنادر: قراردادهای زیان ده در بنادر لغو می شود

معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه میزان کل سرمایه گذاری در بنادر با 334 فقره سرمایه گذاری، بیش از 16 هزار میلیارد تومان بوده است، گفت: قراردادهای زیان ده در بنادر لغو می شود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، فرهاد منتصر کوهساری در نشست مدیران سازمان بنادر و دریانوردی، از تشکیل کارگروه پایش قراردادها در سازمان بنادر خبر داد و گفت: قراردادهایی که کاملا زیان ده هستند بایستی فسخ شود و در قراردادهایی که در مرحله فسخ قرار دارند باید که شرکت های جایگزین معرفی و قراردادها به روز شود.

معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی درباره اعمال بسته های حمایتی از قراردادهای بندری و سرمایه گذاری در بنادر نیز گفت: بسته حمایتی از قراردادهای بندری، ناشی از غیر اقتصادی شدن آنها، اتخاذ شده و قابل بررسی است.

وی با اشاره به میزان سرمایه گذاری در بنادر، اظهار داشت: میزان کل سرمایه گذاری در بنادر با 334 فقره سرمایه گذاری، بیش از 16 هزار میلیارد تومان بوده است.

عضو هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی بر تسریع در خروج کالاهای متروکه و اساسی از بنادر نیز تأکید کرد و گفت: کاهش میزان کالای متروکه در بنادر باعث افزایش انبارها و کاهش دموراژ (جریمه) کشتی ها خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به توانمندی های بنادر کشور و نیروهای متخصص موجود، لازم است از این ظرفیت ها برای حضور در بنادر منطقه در شمال و جنوب کشور و تقویت مشارکت در جذب کالا برای امر ترانزیت بهره گیری لازم به عمل آید.

معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به انتقال تجهیزات مازاد بندر امام(ره) به بنادر انزلی و نوشهر با رویکرد مدیریت کالاهای اساسی، گفت: این کار تاثیرات مطلوبی داشته و شاخص های عملیاتی را ارتقاء داده و رضایت مشتریان را فراهم کرده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 126
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران