صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519626 تاریخ : 1399/06/26-15:18:42
,10028,22,
ساخت 22 مدرسه و 4 خانه بهداشت در منطقه محروم خوزستان

با اختصاص 12 میلیارد تومان اعتبار صورت می گیرد؛

ساخت 22 مدرسه و 4 خانه بهداشت در منطقه محروم خوزستان

معاون عمرانی و طرح های زیربنایی بنیاد برکت، از تکمیل و تجهیز مساجد بخش محروم شعیبیه شهرستان شوشتر خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت، محمد مهجوری، افزود: بر اساس تفاهم نامه منعقده میان بنیاد برکت و امام جمعه شعیبیه، مقرر شده بود که بنیاد نسبت به تکمیل و تجهیز 15 مسجد و پنج زمین ورزشی در این منطقه اقدام نماید.

وی، اعتبار این تفاهم نامه را 790 میلیون تومان اعلام کرد و ادامه داد: در همین راستا و با توجه به گرمای شدید هوا در شعیبیه و استقبال مردم منطقه از نماز جماعات، 15 مسجد توسط بنیاد برکت به کولر اسپیلت مجهز شد.

به گفته معاون عمرانی و طرح های زیربنایی بنیاد برکت، شعیبیه یکی از مناطق 25 گانه هدف بنیاد است که فعالیت های خدمات رسانی در آن ها با تمرکز و سرعت بیشتری انجام می شود.

مهجوری در تشریح دیگر اقدامات عمرانی بنیاد برکت در شعیبیه اظهار داشت: بنیاد برای ساخت 22 مدرسه با 78 کلاس درس در این منطقه 9 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته که از این تعداد، 17 مدرسه با 57 کلاس درس به بهره برداری رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: بنیاد برکت همچنین سه طرح هادی روستایی را در بخش شعیبیه شهرستان شوشتر اجرایی کرده و چهار خانه بهداشت را با اعتباری بالغ بر 625 میلیون تومان افتتاح نموده است.

در مراسم اهدای این تعداد دستگاه کولر اسپیلت، حجت الاسلام عبدالرحمان منصوری، امام جمعه شعیبیه ضمن تقدیر و تشکر از ستاد اجرایی فرمان امام و بنیاد برکت، گفت: مجهز کردن مساجد شعیبیه به کولر اسپیلت برای اولین مرتبه است که انجام می شود و نشان از حمایت خوب و ماندگار از مساجد مناطق محروم دارد.

بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام 12 هزار و 371 طرح را در حوزه های توانمندسازی اقتصادی، امور زیربنایی، فرهنگی، سلامت و سایر خدمات با 10 هزار و 419 میلیارد ریال اعتبار در استان خوزستان به بهره برداری رسانده یا در دست اقدام دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 186
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران