صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515292 تاریخ : 1399/04/12-17:46:19
,11,
ساخت 200 هزار مسکن برای دهک های پایین

معاون وزیر راه و شهرسازی تشریح کرد:

ساخت 200 هزار مسکن برای دهک های پایین

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: کمیته کارشناسی به منظور احداث مسکن برای دهک های یک تا سه تشکیل شده و به زودی عملیات اجرایی ساخت 200 هزار واحد آغاز می شود.

به گزارش بانک و صنعت، محمود محمودزاده درباره احداث مسکن برای افراد کم توان که رئیس جمهور روز گذشته به آن اشاره داشت اظهار کرد: علاوه بر 400 هزار واحد طرح اقدام ملی مسکن که برای دهک های متوسط اجرا می شود، از ماه های گذشته برنامه ساخت 200 هزار واحد مسکونی برای دهک های یک تا سه را هدف گذاری کردیم که دستگاه های مختلفی درگیر آن هستند.

وی افزود: سال گذشته کمیته کارشناسی متشکل از وزارت راه و شهرسازی، کمیته امداد، سازمان بهزیستی، بنیاد مسکن، بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، سازمان برنامه و بودجه، بانک مرکزی، خیرین مسکن ساز، بسیج سازندگی، سازمان اوقاف و آستان قدس رضوی تشکیل شده که جلسات کارشناسی آن در حال انجام است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه این کمیته هدف گذاری برای احداث 200 هزار واحد مسکونی را دارد تصریح کرد: جامعه مخاطب هم اکنون شناسایی شده و در حال ورود به برنامه اجرایی هستیم.

به گفته محمود زاده، هم اکنون تخصیص نیازها در بخش زمین و مصالح ساختمانی در حال انجام است. برنامه طی ماه های گذشته با سرعت مناسبی جلو رفته و انشاالله به زودی عملیاتی می شود.

حسن روحانی رئیس جمهور روز گذشته در جلسه هیئت دولت دولت اعلام کرد زمین کافی به قیمت ارزان برای شهرک سازی و افراد کم توان فراهم می کنیم. تلاش این است که بنیاد مسکن برای روستاها تا پایان سال 200 هزار واحد را آماده کند و تحویل دهد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 180
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران