تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514338 تاریخ : 1399/03/24-17:10:09
,11,
ساخت و ساز مسکن ملی در تهرانسر، سه شیفته شد

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران:

ساخت و ساز مسکن ملی در تهرانسر، سه شیفته شد

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از آغاز فعالیت شیفت شب ساخت و ساز واحدهای طرح اقدام ملی ملی مسکن در تهرانسر خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل ازوزارت راه و شهرسازی، خلیل محبت خواه با اشاره به بازدید از آخرین وضعیت فاز اول پروژه تهرانسر به همراه معاون فنی مهندسی سازمان ملی زمین و مسکن در طرح اقدام ملی تولید مسکن، اظهار داشت: با فعال و سه نوبتی شدن شیفت کاری و همچنین با توجه به توان بالای سازندگان و انبوه سازان طرف قرارداد با این اداره کل، زمان بندی اجرای پروژه از 36 ماه به 27 ماه کاهش خواهش یافت.

وی افزود: نقشه های تهرانسر به تأیید سازمان آتش نشانی رسیده و عملیات خاکبرداری بلوک ها ظرف دو هفته آینده تمام خواهد شد تا آماده شروع مرحله بعدی یعنی آرماتور بندی و فونداسیون شود.

محبت خواه با تاکید دوباره بر ادامه کار در شیفت شبانه، تصریح کرد: اگر قرار است بهره وری در زمان بالا برود، لازم است شیفت شبانه با قدرت پیگیری شود.

مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران گفت: لازم است بازهم از همه انبوه سازان، فعالان صنعتی در حوزه مسکن، صاحبان نوآوری ها و فناوری های نوین در حوزه مسکن چه اشخاص حقیقی و حقوقی برای همکاری داشته باشیم.

وی ادامه داد: فعالان دعوت شده در حوزه مسکن برای مذاکرات اولیه لازم است به حوزه اقدام ملی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران مراجعه کرده تا به این شکل با افزایش بهره وری در وقت و زمان در این طرح، شرایط را برای افزایش ساخت مسکن فراهم کنیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 178
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران