در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512552 تاریخ : 1399/02/21-13:18:20
,5,
ساخت اسکله 50 هزار تنی در منطقه چابهار کلید خورد

یک مقام مسوول خبر داد:

ساخت اسکله 50 هزار تنی در منطقه چابهار کلید خورد

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در بازدید از انبار نفت سردار شهید شوشتری چابهار، دستور شروع اقدام های ساخت اسکله 50 هزار تنی اختصاصی این شرکت در منطقه چابهار را صادر کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از وزارت نفت، کرامت ویس کرمی در این بازدید بر نگهداشت و تعمیرات مخازن انبار نفت سردار شهید شوشتری چابهار تأکید کرد و گفت: با توجه به شرایط خاص آب و هوایی منطقه، نگهداشت مخازن و تأسیسات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

موضوع حفاظت الکترونیکی در انبارهای نفت چابهار و ایرانشهر، پیگیری محل پارکینگ نفتکش ها در ورودی انبار نفت چابهار، تعمیرات مخزن آب آتش نشانی، تأمین آب پشتیبان از دریا، بازسازی و مرمت پمپ شید آتش نشانی چابهار از دیگر موارد مطرح شده در این بازدیدها بود.

بر پایه این گزارش، همچنین در بازدید مشترک با همراهی بهروز آقایی، مدیرکل اداره بنادر و دریانوردی استان از مسیر خط لوله انتقال فرآورده به نیروگاه سیکل ترکیبی چابهار، درخصوص تعیین تکلیف حریم خط لوله در مسیر جاده در دست احداث اداره کل بنادر و دریانوردی بحث و بررسی های لازم انجام شد.

سیدکاظم اسد، سرپرست شرکت ملی پخش منطقه چابهار نیز در حاشیه این بازدید بر اهمیت وجود محلی مناسب برای پارکینگ نفتکش ها در مجاورت انبار نفت سردار شهید شوشتری چابهار تأکید و اظهار کرد: با مباحثی که در بازدید مشترک مدیر عامل شرکت ملی پخش و مدیرکل اداره بنادر و دریانوردی استان مطرح شد، به زودی شاهد تحولات چشمگیری در این زمینه خواهیم بود.

وی صدور دستور شروع ساخت اسکله 50 هزار تنی اختصاصی منطقه چابهار را نقطه عطفی در تاریخ تحولات و پیشرفت های منطقه دانست و افزود: با توجه به اجاره ای بودن اسکله شماره 5 که اکنون برای پهلوگیری نفتکش ها استفاده می شود، بهره برداری از اسکله یادشده کاهش قابل توجهی در هزینه های منطقه و شرکت ملی پخش به همراه خواهد داشت.



ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 158
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران