جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516440 تاریخ : 1399/05/01-09:00:41
,2,22,
ساختمان پزشکان زنجان به زودی بهره برداری می شود

ساختمان پزشکان زنجان به زودی بهره برداری می شود

عملیات اجرایی پروژه ساختمان پزشکان در زنجان که توسط شرکت سرمایه گذاری غرب احداث شده، به پایان رسیده و به زودی آماده بهره برداری می شود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک مسکن، گروه سرمایه گذاری مسکن که تمرکز اصلی خود را بر اجرای پروژه های مسکونی ویژه اقشار میان درآمدی گذاشته، بخشی از فعالیت های خود را نیز در پروژه هایی متناسب با نیاز کشور تعریف کرده است.

در این زمینه گروه سرمایه گذاری مسکن و شرکت های تابعه در پروژه های غیرمسکونی هم ورود کرده و متناسب با نیاز منطقه و استان های مختلف پروژه هایی با کاربری های اداری، تجاری و حتی درمانی نیز تعریف شده است.

یکی از نیازهای روز جامعه افزایش سرانه درمانی کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا است و شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن نیز با هدف تامین بخشی از این نیاز به احداث پروژه های درمانی وارد شده است.

با وجود وضعیت ویژه ی کشور و شیوع ویروس همه گیر کرونا در چند ماه اخیر، فعالیت های مطالعاتی و اجرایی در شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال غرب با انجام فرآیندهای طراحی و اجرای مجتمع های مسکونی و زیستی همچنان با قوت و البته با رعایت پروتکل های بهداشتی در حال انجام است.

پروژه ی ساختمان پزشکان «امید» زنجان یکی از همین چندین پروژه ی پایان یافته، در 11 طبقه، 40 مطب، یک آزمایشگاه و 7 واحد تجاری است که در شرق شهر زنجان آماده ی بهره برداری است.

شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال غرب، شعبه ی زنجان، هم سو با سیاست های کلانِ گروه سرمایه گذاری در ورود به بازارهای نو در حوزه ی ساخت و تنوع بخشی به سبد محصولات در شهر زنجان، با مطالعه و رهگیری مشخصات و حجم بازارهای مرتبط پس از کسب تجارب لازم، این پروژه را کلید زد تا آن را تقدیم مدافعان سلامت این استان کند.

بازنگری طرحِ پروژه در انطباق با عملکردهای پیش بینی شده ی مطب های پزشکی و سایر خدماتِ درمانی و مناسب سازی فضا برای استفاده ی معلولان و پیش بینی حجم مراجعات در دسترسی های عادی و مواقع بحران طی روند اجرایی انجام یافته و از این رو، مجتمعی ایمن، کارا و منطبق بر استانداردهای لازم است.

هم زمان، مجتمعِ دیگر با ظرفیت 32 واحد در زمینی به مساحت 906 متر مربع با کاربری مسکونی در جوارِ دیگر پروژه های اجرا شده ی شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال غرب، شعبه زنجان، آماده کلنگ زنی است و مطالعات مربوط به پروژه ای با کاربری تجاری- خدماتی به استعداد 112 واحد در حال انجام است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 206
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران