تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 338418 تاریخ : 1397/02/11-10:20:52
,10028,
ساختمان شعبه تامین اجتماعی قادرآباد کلنگ زنی شد

به مناسبت هفته کارگر و در استان فارس؛

ساختمان شعبه تامین اجتماعی قادرآباد کلنگ زنی شد

به مناسبت هفته کارگر، ساختمان شعبه تامین اجتماعی قادرآباد( بخش مشهد مرغاب) در استان فارس با حضور معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی و نماینده مردم آباده، بوانات و خرمبید در مجلس شورای اسلامی و مسئولان محلی کلنگ زنی شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی  تامین اجتماعی؛ معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی در مراسم کلنگ زنی شعبه تامین اجتماعی قادرآباد گفت: اراده سازمان تامین اجتماعی بر دسترسی آسانتر و مطلوبتر خدمات به جامعه هدف یعنی کارگران، کارفرمایان و مستمری بگیران است.

عبدالرحمن تاج الدین افزود: شعبه تامین اجتماعی در شهرستان قادرآباد استیجاری است که مقرر شد شعبه ملکی در این شهرستان ایجاد شود.
وی اظهار امیدواری کرد: این شعبه در موعد مقرر به بهره برداری برسد و موجبات خیر و خدمت بیشتربرای مردم شود.
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: در دولت تدبیر و امید اقدامات خوبی در سازمان تامین اجتماعی انجام شده است و در این سفر نیز پروژه های مختلفی کلنگ زنی و یا افتتاح می شود.
مدیر کل تامین اجتماعی استان فارس نیز در مراسم کلنگ زنی شعبه تامین اجتماعی قادرآباد گفت: این شعبه در زمینی به متراژ 1700 مترمربع ودر زیربنای 700 مترمربع و در 2 طبقه با برآورد هزینه حدود دو میلیارد تومان احداث می شود.
عبدالکریم نباتی افزود: مقرر شده است بخشی از ساختمان شعبه قادرآباد پس از افتتاح در اختیار کانون بازنشستگان تامین اجتماعی این شهرستان قرار گیرد.
وی با بیان اینکه تامین اجتماعی یک سازمان غیردولتی عمومی است، گفت: 50 درصد جمعیت کشور تحت پوشش این سازمان هستند و در استان فارس 44 درصد جمعیت ( دو میلیون و 100 هزار نفر) از خدمات سازمان تامین اجتماعی برخوردارند.
نباتی افزود: در استان فارس ماهانه 200 میلیارد تومان بابت مستمری 200 هزار مستمری بگیر تامین اجتماعی هزینه می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 224
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران