در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512070 تاریخ : 1399/02/13-17:18:04
,10025,22,
ساختمان جدید شعبه ساری افتتاح شد

ساختمان جدید شعبه ساری افتتاح شد

مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره بیمه سینا با حضور در شعبه ساری، ساختمان جدید این شعبه را افتتاح کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه سینا، دکتر رضا جعفری طی سخنانی در جمع همکاران این شعبه با ابراز خرسندی از بازسازی و تجهیز ساختمان جدید شعبه ساری مطابق با شاًن همکاران عزیز و بیمه گذاران محترم این شرکت گفت: خوشبختانه این کار در کوتاه ترین زمان ممکن و به بهترین نحو انجام شد تا فضای بهتر و بیشتری برای خدمت رسانی به مردم خوب مازندران فراهم شود.

وی با تشریح عملکرد بیمه سینا در سال مالی 1398 بر اساس 5 راهبرد مصوب اظهار کرد: فعالیت های شرکت بر اساس این راهبردها و با تلاش و عزم جدی شما و معاونان و مدیران در ستاد با رشد بسیار خوبی همراه شد و نتایج آن در صورت های مالی سال 1398 به خوبی مشهود است.

جعفری با اشاره به رشد 60 درصدی فروش نسبت به مدت مشابه سال 1397 افزود: البته این رشد با رعایت اصول مدیریت ریسک و کاهش سهم بیمه های ثالث و درمان و رشد فروش بیمه های عمر انجام شد.

وی با بیان اینکه طبق برنامه استراتژیک مقرر شد که تا پایان سال 1401 بیمه سینا به سهم 3 درصدی از بازار بیمه کشور برسد گفت: این در حالی است که با تلاش همکاران پرتلاشمان توانستیم تا پایان سال 98 با 0.8 درصد رشد به سهم 2.5 درصدی از بازار برسیم و امسال نیز این رشد را با روند پایدار ادامه می دهیم تا به هدف برنامه برسیم و آن را حفظ کنیم.

مدیرعامل بیمه سینا با اشاره به اینکه بیشترین رشد حق بیمه در سال 1398 مربوط به بیمه های انرژی و پس از آن رشته هواپیما و کشتی بود، ادامه داد: این وضعیت، تغییر هدف گذاری شرکت به سمت رشته های تخصصی سودآور را نشان می دهد.

وی با اشاره به رشد 40 درصدی فروش و همچنین کسب سود 800 میلیارد ریالی ناشی از سرمایه گذاری ها از ابتدای سال تاکنون و به رغم محدودیت های پیش آمده به واسطه گسترش ویروس کرونا در کشور گفت: بودجه ابلاغی امسال ما رقم 2 هزار و 500 میلیارد تومان پیش بینی و هدف گذاری شده که با روند موجود قطعاً تا پایان سال به آن دست خواهیم یافت.

مدیرعامل بیمه سینا در پایان ضمن تقدیر از روند مثبت اقدامات شعبه ساری در یک سال گذشته، ابراز امیدواری کرد، اخبار مسرت بخش عملکرد این شعبه در سال جاری با تلاش همکاران، استمرار داشته باشد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 214
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران