جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522260 تاریخ : 1399/08/12-16:33:56
,10025,
ساختمان جدید شعبه استان مرکزی بیمه تجارت نو افتتاح شد

در آستانه میلاد پیامبر اسلام؛

ساختمان جدید شعبه استان مرکزی بیمه تجارت نو افتتاح شد

ساختمان جدید شعبه استان مرکزی بیمه تجارت نو، در آستانه میلاد با سعادت پیامبر عظیم الشان اسلام و امام جعفر صادق (ع)، روز گذشته با حضور معاون توسعه سازمانی، جمعی از مدیران ستاد و تنی چند از مقامات و نمایندگان استان، به میزبانی مدیر و پرسنل این شعبه افتتاح شد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی بیمه تجارت نو، در آغاز این مراسم که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی همراه بود، حامد نجفی مدیرشعبه استان مرکزی بیمه تجارت نو با عرض خیر مقدم به حضار، مراتب تشکر و قدردانی خود را از حمایت و پشتیبانی مدیر عامل و معاون توسعه سازمانی ابراز داشت.

افتتاح 4 شعبه، به زودی

در ادامه معاون توسعه سازمانی بیمه تجارت نو اظهار داشت: حسب دستور و تاکید مدیر عامل، خرید و تجهیز ساختمان در هر استان از هدف گذاری های مهم این مجموعه است که امروز در آستانه ولادت پر خیر و برکت خورشید آسمان نبوت و میلاد امام صادق ( ع)، شاهد به ثمر رسیدن آن در استان مرکزی هستیم.

ابراهیم غلامی خبر از آن داد که ، با اتمام تجهیز ساختمان های خریداری شده در استان های بوشهر، خراسان رضوی و تهران، 4 شعبه دیگر به زودی افتتاح خواهد شد.

وی با آرزوی توفیقات روز افزون برای مدیر و پرسنل شعبه استان مرکزی، آینده این مجموعه را درخشان توصیف کرد.

کسب موفقیت در حلقه همدلی و همراهی

همچنین مدیر امور شعب و نمایندگان ارقام به دست آمده در فروش مستقیم و بودجه پیش بینی شده، توسط مدیریت شعبه استان مرکزی و نمایندگان را به استانداردهای صنعت بیمه بسیار نزدیک اعلام کرده و افزود: در 6 ماهه اول سال جاری، این شعبه توانسته 138 درصد از بودجه پیش بینی شده را محقق کند که رقم قابل توجهی است.

قاسم قشقاوی، حصول نتایج فوق را ناشی از همدلی و همراهی خانواده بزرگ بیمه تجارت نو دانست.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 210
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران