در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512481 تاریخ : 1399/02/20-15:50:52
,5,

"زلزله" مصرف بنزین را افزایش داد

مصرف روزانه بنزین کشور در روز جمعه (19 اردیبهشت ماه) همزمان با وقوع زمین لرزه در استان تهران به 57 میلیون لیتر رسید.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، فاطمه کاهی رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در این باره گفت: مصرف روزانه بنزین کشور روز جمعه (19 اردیبهشت ماه) در حالی به 57 میلیون لیتر رسید که این مقدار جمعه هفته پیش از آن (12 اردیبهشت ماه) 55 میلیون لیتر بود.

وی با اشاره به افزایش 2 میلیون لیتری مصرف بنزین روزانه در این روز گفت: این افزایش مصرف به دلیل شلوغی و ازدحام مردم در جایگاه های عرضه سوخت در نخستین ساعات وقوع زلزله در استان تهران بوده است که پس از ساعاتی از این ازدحام کاسته شد.

طبق اعلام وزارت نفت، رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی پیش از این اعلام کرده بود: ستاد بحران شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران از همان ساعات اولیه در حالت آماده باش قرار گرفت و خوشبختانه به هیچ کدام از تاسیسات و جایگاه ها آسیبی وارد نشده است و سوخت کافی در جایگاه های سطح شهر و استان تهران وجود دارد.

ساعت 48 دقیقه بامداد جمعه، 19 اردیبهشت ماه زمین لرزه ای به بزرگی 5.1 ریشتر که مرکز آن حومه شهر دماوند در استان تهران گزارش شد، این منطقه و تهران را لرزاند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 162
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران