جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518743 تاریخ : 1399/06/11-17:51:16
,1,
رئیس کل اسبق بانک مرکزی: بانک صادرات ایران با مدیریت مناسب، از زیان دهی خارج شد

/آغاز شصت و نهمین سال فعالیت بانک صادرات ایران/

رئیس کل اسبق بانک مرکزی: بانک صادرات ایران با مدیریت مناسب، از زیان دهی خارج شد

رئیس کل اسبق بانک مرکزی با اشاره به ارزیابی اش از عملکرد بانک صادرات ایران، گفت: بانک صادرات ایران با مدیریت مناسبی که اعمال کرد، توانست از زیان دهی خارج شده و یکی از بانک های پیشرو و شایسته کشور شود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، محمود بهمنی با اشاره به آغاز شصت و نهمین سال فعالیت بانک صادرات ایران، گفت: این بانک امروزه شرایط مناسبی دارد و اگر تسهیلات تکلیفی و یا تسهیلات یارانه ای به بانک صادرات ایران تحمیل نشود و تسهیلات بازگشت داشته باشند، همچنان می تواند یکی از بانک های پیشرو و خوب کشورمان باشد.
وی افزود: بانک صادرات ایران، بانک قدیمی و خصوصی است و می تواند شرایط مناسب تر از وضعیت فعلی هم داشته باشد.
نماینده سابق مردم ساوجبلاغ و طالقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موقعیت فعلی بانک صادرات ایران و چشم انداز آینده گفت: معتقدم که چشم انداز آینده این بانک می تواند بهتر از این باشد.
بهمنی با اشاره به قرار گرفتن بانک صادرات ایران در سیبل تحریم ها و موفقیت این بانک گفت: تمام بانک های کشور در حال حاضر تحریم هستند و متاسفانه اجازه نمی دهند که بانک های ما با بانک های خارجی کار کنند.
وی تصریح کرد: اگر بانک صادرات ایران را با دیگر بانک های داخلی مقایسه کنیم یکی از بانک های موفق و شایسته در زمینه های مختلف است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 230
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران