در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521563 تاریخ : 1399/07/28-16:35:16
,1,
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک قوامین هفته نیروی انتظامی را تبریک گفتند

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک قوامین هفته نیروی انتظامی را تبریک گفتند

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک قوامین طی پیامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را به فرماندهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تبریک گفتند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قوامین، متن پیام دکتر مصطفی پرتوافکنان رئیس هیأت مدیره و دکتر علی ابدالی مدیر عامل بانک بدین شرح است:

حماسه آفرینی های دلیر مردان نیروی انتظامی در کنار سایر نیروهای مسلح فراموش شدنی نیست. رشادت هایی که امنیت و استقلال را برایمان حفظ کرد، امنیتی که تاکنون پایدار مانده و یکایک مردم شریف ایران از آن بهره می برند چنانکه امروز طی چهار دهه حیات شکوهمند انقلاب اسلامی چنان کارنامه یی برای خود ثبت کرده اند که باعث مباهات و افتخار هر ایرانی است.

پیوند ناگسستنی بانک قوامین با نیروی انتظامی و خدمت گزاری به آن مایه افتخار و بالندگی است و یقینا اجرای طرح بزرگ ادغام در شبکه ی بانکی کشور در کنار سایر عزیزان همکار در بانک سپه، فصل نوینی از آن خدمت گزاری خواهد بود.

یاد و خاطره ی شهیدان گرانقدر نیروی انتظامی را که عاشقانه در دفاع از اسلام و امنیت میهنمان جان شریفشان را اهدا نمودند، گرامی می داریم و صبر خانواده هایشان را ارج می نهیم و هفته گرامیداشت آن نهاد معزز را خدمت حضرتعالی و کلیه کارکنان افتخار آفرین نیروی انتظامی تبریک عرض می نماییم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 185
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران