زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 509919 تاریخ : 1398/12/28-15:03:40
,17,4,
رکود در منطقه آسیا-اقیانوسیه قطعی است

موسسه اعتبارسنجی اس‌اندپی گلوبال:

رکود در منطقه آسیا-اقیانوسیه قطعی است

موسسه اعتبارسنجی اس‌اندپی گلوبال اعلام کرد در حالی که اقتصاد جهانی به رکود وارد می‌شود، رشد اقتصادی منطقه آسیا اقیانوسیه در سال جاری به کمتر از نصف کاهش یافته و به پایین 3 درصد خواهد رسید.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، مؤسسه اعتبارسنجی اس‌اندپی گلوبال اعلام کرد در حالی که اقتصاد جهانی به رکود وارد می‌شود، رشد اقتصادی منطقه آسیا اقیانوسیه در سال جاری به کمتر از نصف کاهش یافته و به پایین 3 درصد خواهد رسید.

شأن روچه، استراتژیست ارشد آسیا اقیانوسیه این مؤسسه اعتبارسنجی گفت: یک شوک بزرگ سه ماهه اول در چین، تعطیلی کارخانه‌های آمریکا و اروپا و شیوع ویروس کرونا در این منطقه، وقوع یک رکود اقتصادی عمیق در آسیا اقیانوسیه را تضمین می‌کند.

او ادامه داد: تخمین ما از میزان درآمدهای ثابت از دست رفته بیش از 2 برابر شده و به 400 میلیارد دلار رسیده است.

اس‌اندپی پیش‌بینی رشد اقتصادی خود برای چین، هند و ژاپن در 2020 را به ترتیب به 2.9 درصد، 5.2 درصد و منفی 1.2 درصد کاهش داده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 169
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران