صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519134 تاریخ : 1399/06/18-13:18:43
,1,
رویکرد جدید بانک کارآفرین در معرفی محصولات و خدمات جدید به مشتریان

رویکرد جدید بانک کارآفرین در معرفی محصولات و خدمات جدید به مشتریان

بانک کارآفرین معرفی محصولات و خدمات متنوع در بخش های فناوری اطلاعات، ارزی، اعتباری و تسهیلاتی متناسب با نیازهای مشتریان را در کوتاهترین زمان در دستور کار دارد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، دکتر احمد بهاروندی عضو هیات مدیره و معاون توسعه سرمایه انسانی این بانک در مراسم رونمایی از نرم افزار تولید رمز یک بارمصرف اینترنت بانک، با بیان این مطلب بر ضرورت تنوع بخشی به خدمات و محصولات ارائه شده در تمامی بخش ها و به ویژه مدیریت فناوری اطلاعات تاکید کرد و گفت: بروز و ظهور تکنولوژی های اطلاعاتی و ارتباطاتی موجب تغییرات اساسی در نحوه ارائه خدمات مالی و بانکی به مشتریان شده است. بنابراین بانک ها باید محصولات و خدمات مورد نیاز مشتریان را متناسب با تکنولوژی های جدید طراحی کنند. در همین راستا بانک کارآفرین در صدد است با برنامه ریزی های منسجم، عملکرد موفقیت آمیزی از خود ارائه دهد.

بر اساس این گزارش در ادامه این مراسم مهندس حسین اسلامی مدیرعامل شرکت هلدینگ نگاه، با اشاره به استراتژی بانک کارآفرین مبنی ارائه خدمات و محصولات پیشتازانه و فناورانه خاطرنشان کرد: با توجه به گسترش تکنولوژی ها و افزایش استقبال عمومی از اپلیکیشن های موبایلی، ایجاد زیرساخت توکن نرم افزاری رمزآفرین در دستور کار قرار گرفت که خوشبختانه با همت و تلاش تمامی امروز شاهد رونمایی و عملیاتی شدن آن هستیم.

بر اساس این گزارش، با نصب و راه اندازی این نرم افزار، کاربران خدمات مالی سامانه اینترنت بانک می توانند بدون نیاز به دستگاه توکن سخت افزاری، اقدام به دریافت رمز یک بارمصرف نمایند. کاربران سامانه بانکداری اینترنتی این بانک، در صورت تمایل می توانند به هر یک از روش های حضوری (مراجعه به شعبه) و یا غیرحضوری (از طریق اینترنت بانک)، نسبت به فعال سازی نرم افزار رمزآفرین و استفاده از آن اقدام نمایند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 186
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران