جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522722 تاریخ : 1399/09/01-10:37:27
,2,
رویکرد بسیج بانک توسعه تعاون، بنا به شرایط موجود، سلامت محور بوده است

رویکرد بسیج بانک توسعه تعاون، بنا به شرایط موجود، سلامت محور بوده است

مدیرعامل بانک توسعه تعاون، ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج، با تشریح فعالیت های صورت گرفته در این بخش، راهبردهای بانک توسعه تعاون در حوزه بسیج را تشریح کرد.

به گزارش بانک و صنعت، حجت اله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون در گفتگویی به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج با تبریک ایام مبارک این هفته به ملت شریف ایران، گفت: پنجم آذرماه هر سال یادآور شکل گیری بسیج مستضعفین با فرمان تاریخ ساز و آینده نگرانه حضرت امام خمینی (ره) بنیان گذار کبیر انقلاب جمهوری اسلامی ایران است.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون با اشاره به فعالیت های حوزه بسیج بانک توسعه تعاون، گفت: رویکرد و سیاست حاکم بر راهبری و مدیریت حوزه بسیج بانک توسعه تعاون با توجه به شرایط موجود کشور رویکرد سلامت محور بوده است.

وی افزود: در برنامه های سلامت محور بسیج بانک توسعه تعاون، در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اهتمام به کمک های مؤمنانه از اولویت های جدی به شمار می آید و در طول سال جاری برنامه کمک های مؤمنانه در چندین مرحله انجام شده است.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون خاطرنشان کرد: در کنار برنامه های سلامت جسم و جان، سلامت اندیشه و تفکر در چارچوب فعالیت های اندیشکده بانکداری به صورت جدی از سوی حوزه بسیج دنبال شده است. ضمن آنکه التزام به اقتضائات و نیازمندی های فرهنگی و توجه به ضرورت های معنوی، از دیگر رویکردهای بسیج بانک توسعه تعاون بوده است.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون با اشاره به فرازی از فرمایشات حضرت امام (ه) افزود: در این فراز تصریح شده است ملتی که در خط اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله و سلم و مخالف با استکبار و پول پرستی و تحجرگرایی و مقدس نمایی است، باید همه افرادش بسیجی باشند.

وی افزود: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرمودند بسیج در حقیقت، مظهر یک وحدت مقدّس، میان افراد ملت است. همه میدان هایی که بسیج در آن حضور پیداکرده است، میدان های ملی است؛ میدان های مربوط به همه ملت است.

مهدیان افزود: ملت ایران همواره شاهد ایثار، شجاعت، حضور و مسئولیت پذیری بسیجیان عزیز در عرصه های مختلف خدمت رسانی علمی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی در کشور در شرایط عادی و شرایط خاص هستند. وی ضمن ارج نهادن به خدمت رسانی این قشر تاریخ ساز؛ هفته بسیج را به مردم فهیم و ولایت مداران عزیز، خانواده بزرگ تعاون کشور، به ویژه همکاران محترم بانک توسعه تعاون و بسیجیان تبریک گفت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 191
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران