صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515460 تاریخ : 1399/04/15-17:32:00
,2,
رونمائی از سامانه احراز هویت سجام در شعب پست بانک ایران

رونمائی از سامانه احراز هویت سجام در شعب پست بانک ایران

سامانه احراز هویت سجام در شعب پست بانک ایران با حضور حسین فهیمی مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه(سمات) و علیرضا ماهیار مشاور وی، رضا باقری اصل دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات کشور، بهزاد شیری مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و جمعی از مدیران این بانک به صورت رسمی در شعبه مستقل مطهری تهران افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، دکتر شیری ضمن خیر مقدم و تقدیر از گسترش همکاری ها با شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اظهارداشت: شبکه گسترده این بانک درسطح کشور آماده ارائه خدمات بازارسرمایه و بورس به هموطنان به ویژه در مناطق روستائی و کم برخوردار کشور است.
وی افزود: درحال حاضر بیش از 400 شعبه و 6 هزار باجه بانکی روستائی درسطح کشور فعال است و با راه اندازی سامانه احراز هویت سجام در این بانک، 95 درصد جمعیت روستائی کشور که به شبکه ملی اطلاعات دسترسی دارند می توانند از این طریق به احراز هویت و دریافت کدبورسی دسترسی داشته باشند.
شیری خاطرنشان ساخت: امروز این اتفاق راه دسترسی روستاییان به خدمات بورسی را ازطریق شعب پست بانک ایران فراهم نموده و به زودی این مهم در باجه های روستایی نیز میسر خواهد شد.
همچنین فهیمی ضمن تقدیر از این اقدام ارزشمند پست بانک ایران تصریح کرد: خوشبختانه از طریق شبکه گسترده این بانک، دسترسی به بازارسرمایه و سرمایه گذاری در بورس برای هموطنان زحمتکش و دوست داشتنی در مناطق روستائی دوردست کشور فراهم خواهد شد.
گفتنی است: در این مراسم به صورت آزمایشی انجام احراز هویت در سامانه سجام برای یکی از مشتریان انجام و فعالیت این خدمات درشعب پست بانک ایران رسماً آغاز شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 223
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران