در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512234 تاریخ : 1399/02/15-17:29:37
,2,
رونمایی از دو کتاب (راهنمای گشایش اعتبار اسنادی) و (سرمایه فکری) در بانک توسعه تعاون

رونمایی از دو کتاب (راهنمای گشایش اعتبار اسنادی) و (سرمایه فکری) در بانک توسعه تعاون

با حضور عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون از کتاب های تألیفی دو نفر از کارکنان بانک توسعه تعاون تحت عنوان راهنمای گشایش اعتبار اسنادی و سرمایه فکری رونمایی شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، سید باقر فتاحی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در جلسه رونمایی از این دو کتاب اظهار داشت: مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون، فعالیت های مناسبی را در راستای توسعه دانش بانکی و تخصصی هم به لحاظ کمی و به لحاظ کیفی میان همکاران داشته است.

وی با اشاره به اینکه نگاه و رویکرد مدیرعامل و اعضا هیات مدیره بانک توسعه تعاون به فعالیت های علمی و پژوهشی بر پایه سرمایه گذاری می باشد دراین ارتباط افزود: سازمان های دانش محور از پیشروترین سازمان ها محسوب می شوند که با به کارگیری تکنیک ها و روش های جدید و مبتنی بر پژوهش و دانش روز، سعی در ارتقاء سطح کارکنان خود رادارند.

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون بر بهره مندی لازم از ظرفیت های انسانی متخصص و باتجربه پرسنل بانک به عنوان مدرس دوره های آموزشی تأکید کرد.

کریم میرزا خانی مدیر مرکز آموزش و پژوهش گفت: یکی از اهداف مطرح شده در مرکز آموزش و پژوهش بسترسازی و کوشش در مسیر ساماندهی و مدیریت دانش سازمانی می باشد. بر این اساس یکی از استراتژی های رسیدن به یک چنین اهدافی; حمایت، تدوین، تولید و چاپ منابع، محتواها، فیلم ها و کتاب های آموزشی کاربردی از راهبردهای مرکز آموزش و پژوهش در یک سال گذشته بوده است.

میرزاخانی هدف از تولید و چاپ کتاب راهنمای گشایش اسنادی را تولید یک راهنمای آموزشی و شعبه محور به منظور فراهم ساختن فرصت یادگیری و آموزش همکاران در واحدهای ارزی در شعب و مدیریت شعب دانست و همچنین هدف از تولید کتاب سرمایه فکری را حمایت از آثار همکاران و مدیریت دانش در بانک و اهتمام به رویکرد فرهنگ سازی برای مشهودتر نمودن ابعاد پنهان دارایی های سازمان دانست.

گفتنی است مؤلف کتاب راهنمای گشایش اسنادی مهدیه ابراهیمی این کتاب را در هفت بخش و گام به گام نگاشته است و مراحل تشکیل پرونده اعتبار اسنادی، تنظیم متن پیام سوئیفت، واریز تسویه اعتبار، آشنایی با اسناد حمل، نحوه رفع تعهد در سامانه رفع تعهد ارزی ازجمله سرفصل های این کتاب می باشد.

همچنین مؤلفین کتاب سرمایه فکری، مریم والی زاده و وحید والی زاده این کتاب را در چهارفصل به رشته تحریر درآورده اند و مفهوم شناسی سرمایه فکری، اندازه گیری سرمایه فکری، گزارش گیری سرمایه فکری و حسابرسی سرمایه فکری ازجمله سرفصل های این کتاب می باشند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 184
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران