در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512087 تاریخ : 1399/02/14-09:41:48
,1,
رونمایی از دستگاه خودکار تحویل فرم به مشتری در بانک دی

رونمایی از دستگاه خودکار تحویل فرم به مشتری در بانک دی

با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره بانک دی از دستگاه خودکار تحویل فرم به مشتری در شعبه مرکزی رونمایی شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک دی، برات کریمی، مدیرعامل، نصرت الله شهبازی، رییس هیئت مدیره، فریدون رشیدی، نایب رییس هیئت مدیره، رحیم طاهری، عضو هیئت مدیره به همراه جمعی از مدیران بانک از دستگاه خودکار تحویل فرم به مشتری که توسط محسن هوکری، همکار جوان و مبتکر شعبه کرمانشاه اختراع شده است، رونمایی کردند.
بر اساس این گزارش، برات کریمی ضمن قدردانی از اهتمام و خلاقیت و نوآوری محسن هوکری برای ساخت این دستگاه گفت: سرعت در ارائه خدمات بانکی و استفاده از تکنولوژی برای تسهیل خدمت رسانی به مشتریان، یک مزیت رقابتی در جذب مشتری محسوب می شود که با بهره برداری از دستگاه خودکار تحویل فرم در شعب بانک دی می توانیم در پاسخگویی مطلوب به مشتریان گام موثری برداریم.
وی با اشاره به این که رعایت اصل مشتری مداری در بانک دی سرلوحه تمامی امور است، گفت: باید تلاش کنیم با استفاده از ابزارهای موجود در رویکردهای نوین بازاریابی به سطح بالاتری از رضایت مشتریان دست یابیم.
مدیرعامل بانک دی صرفه جویی در زمان را مهم ترین نیاز مشتریان در جامعه امروز دانست و افزود: هر شیوه و ابزاری که بتواند ضمن ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت از مدت زمان حضور مشتری در شعبه بکاهد، بدون شک مورد استقبال مشتری و بانک قرار می گیرد.
وی افزود: جوانی، انگیزه، دانش و خلاقیت از مهم ترین ویژگی های سرمایه های انسانی بانک دی هستند که می توانند زمینه درخشش و تعالی بانک را در نظام بانکی فراهم آورند و امیدوارم با تداوم چنین نوآوری هایی در بانک دی، شاهد شکوفایی و پیشرفت هر چه بیشتر این بانک ارزش آفرین باشیم.
گفتنی است، محسن هوکری، همکار شعبه کرمانشاه بانک دی در سال 1396 موفق به ثبت اختراع دستگاه خودکار تحویل فرم شد و این اختراع در سال 1397 به عنوان یک ایده در سامانه نظام پیشنهادهای بانک به ثبت رسید و با نظر موافق اعضاء و حداکثر نمره مصوب شد.
شایان ذکر است، در سال 1398 این دستگاه به صورت آزمایشی در سه شعبه میدان ونک، شهرک راه آهن و کرمانشاه بانک دی با هدف تسریع و تسهیل در ارائه فرم به مشتریان، مورد استفاده قرار گرفت که پس از دریافت بازخورد از مشتریان و همکاران و ارتقای نقاط قابل بهبود، نسخه نهایی و صنعتی آن در شعبه مرکزی به صورت نمادین رونمایی شد.
این طرح که مورد حمایت مرکز نخبگان شاهد و ایثارگر نیز قرار گرفته است هم اکنون قادر به ارائه پرکاربردترین فرم های بانکی به مشتریان است و مشتری می تواند با فشردن یک کلید، فرم مورد نظر خود را دریافت کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 200
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران