در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518990 تاریخ : 1399/06/16-11:35:39
,2,
رونمایی از «بسته اعتباری فرصت ناب تعاون» در بانک توسعه تعاون

همزمان با هفته تعاون؛

رونمایی از «بسته اعتباری فرصت ناب تعاون» در بانک توسعه تعاون

هم زمان با فرارسیدن هفته تعاون، بانک توسعه تعاون از اعطای تسهیلات ویژه 100 میلیارد ریالی به تعاونگران و فعالین اقتصادی با تنفس 4 ماهه در بازپرداخت خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، بانک توسعه تعاون در راستای تحقق شعار "جهش تولید"، هم زمان با گرامی داشت هفته تعاون به عنوان تنها بانک تخصصی در این بخش از «بسته اعتباری فرصت ناب تعاون» رونمایی کرد.

تسهیلات موضوع "بسته اعتباری فرصت ناب تعاون" که با اولویت حمایت از شرکت های تعاونی مورد تصویب هیات مدیره بانک توسعه تعاون قرارگرفته حداکثر تا 100 میلیارد ریال و فرصت ویژه 4 ماهه تنفس در بازپرداخت طراحی شده که بر اساس هدف گذاری پرداخت تسهیلات مؤثر از سوی این بانک به بخش های مختلف تعاون اعم از تولیدی و خدماتی و نیز اصناف و بنگاه های اقتصادی خارج از بخش تعاون با اولویت اشتغالزایی در اقتصاد ملی پرداخت خواهد شد.

موضوع تسهیلات فوق به منظور رونق بخشی به تولید و فضای کسب وکار، تأمین سرمایه در گردش موردنیاز بابت تأمین مواد اولیه و حمایت از نیروی کار شاغل در بخش های متقاضی دریافت تسهیلات است.

بر اساس این طرح، مبلغ تسهیلات مطابق با نیازسنجی بنگاه اقتصادی متقاضی و بر اساس صورت های مالی و کیفیت فعالیت و چرخش مالی درخواست کننده تسهیلات، حداکثر تا سقف 100 میلیارد ریال به ازای شرکت های تعاونی و حداکثر تا سقف 40 میلیارد ریال بابت شرکت های خارج از تعاون، همچنین حداکثر تا سقف 20 میلیارد ریال بابت اشخاص حقیقی بخش تعاون و تا سقف 10 میلیارد ریال بابت سایر فعالین اقتصادی بر اساس چارچوب ضوابط و مقررات اعتباری بانک پرداخت می گردد.

گفتنی است نرخ این تسهیلات با نگاه حمایتی از بخش تعاون، 15 تا حداکثر 16 درصد برای تعاون گران و 17 تا حداکثر 18 درصد برای سایر فعالین اقتصادی، بر اساس عقد مرابحه، پیش بینی شده که دوره بازپرداخت آن حداکثر 24 ماه شامل 4 ماه تنفس خواهد بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 174
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران